Yatılı Hasta Bakıcısı Arıyorum

Sevgili ailelerimiz, sizler için değerli olan anneniz, babanız, anneanneniz, babaanneniz, dedeniz yakın zamanlarda hastalanmış olabilir, ciddi unutkanlıkları ve dikkatsiz olmaya başlamış olabilir.

Çalışan bir bireyseniz, evli iseniz, sosyal hayatınız devam ediyorsa, yaşlınızın şu anda evde yalnız kalması güvenli değil diyebilirsiniz, yemek yapayım derken ocağı açık unutabilir, yemeği yakabilir, gazı açık bırakabilir, siz yokken dışarı çıkabilir.

Bunların olmaması için desteğe ihtiyacınız olabilir bunun için de yatılı hasta bakıcısı arıyorum diyebilirsiniz.

Biz hasta bakımına ev hizmetleri, danışmanlık şirketi olarak, yatılı hasta bakıcısı arıyorum diyen, siz değerli aileler için 29 yıllık bilgi ve deneyimleriyle hasta bakımı hizmeti adı altında, hasta bakıcısı, yatılı hasta bakıcısı, gündüzlü hasta bakıcısı, İstanbul hasta bakıcısı, İzmir hasta bakıcısı, Ankara hasta bakıcısı gibi farklı şehirlere de hizmet vermekteyiz.

Yatılı Hasta Bakıcısı Arıyorum

Sizinle görüştüreceğimiz adayları oluştururken,  en önem verdiğimiz hususlar, yaşlının başlangıç ve ortasında olduğu, alzheimer hastalığı, parkinson hastalığı, demans hastalığı, felçli hasta, şeker hastası, yaşlıda kalça kırıklığı, kalp hastası, tansiyon hastası, görme engelli hastaya bakıcı, yatağa bağlı hastaya bakıcı, ayakta hastaya bakıcı gibi sağlık durumuna cevap verecek hasta bakıcısı olmasına dikkat etmemizdir.

Aradığınız yatılı hasta bakıcısı adayından istediğiniz kriterler nelerdir? sorusuna ise aşağıdaki cevapları sizler için verebiliriz.

* Hasta bireyin yemeğinin hazırlamasını (evin yemeğini)

* Hasta bireyin ilaç takibini (İlaçlarını düzenli bir şekilde takip etmesi ve hazırlanması, sizin desteğinizle)

* Evde günlük toparlamanın yapılmasını (Yataklar toplanacak, çamaşır, ütü, bulaşık makinesi boşaltılacak, toz alınacak vs)

*Banyo ve tuvalet yardımı yapmasını (yatalak, bezli, felçli hastalarınız için de geçerli)

*Referanslı yatılı hasta bakıcısının, aile yaşantısının düzenli olmasına, çocuğu ya da işe devamını etkileyecek bir rahatsızlığının olmamasına, sigara içmemesine

*Kısaca güvenilir hasta bakıcısı yani evin bir bireyi gibi sizinle ve yakınlarınızla yaşayabilecek tecrübeli yatılı hasta bakıcısı olması diyebiliriz.

29 yıllık tecrübemizle ve referanslı, güvenilir yardımcı adaylarla yardıma hazırız.

Yatılı hasta bakıcısı, sorumluluk sahibi olan, bu işi meslek olarak gören, sabırlı, dürüst, düzgün, güler yüzlü, pozitif, sakin, uyumlu, sevecen ve uzun vadeli çalışabilecek hasta bakıcısı olmasına dikkat ediyoruz.

Sizin, ailenizin ihtiyaçları doğrultusunda her zaman sizi dinliyor, anlıyor ve empati yapıyoruz. Uzun vadede yatılı hasta bakıcısı arıyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Uzmanı
Deniz KILIÇ
18.01.2019

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?