Yaşlımıza bakabilecek yaşlı bakıcı arıyoruz…

Sevgili yaşlı yakınları, şimdi emek ve fedakarlık yapma sırasının sizde olduğu bu dönemde, yaşlımıza bakabilecek yaşlı bakıcı arıyoruz derken, iç sesinizi ve duygularınız anlıyoruz.

Anneniz, babanız, dedeniz veya diğer yakınlarınızın size ihtiyacı var, fakat zamanınız veya imkanınız yok. Bu işi düzgün bir iş ahlakı ve vicdanıyla yapan bir evde yaşlı bakıcı arayışına girdiniz.

Şimdi sizlere, yalı için yaşlı bakıcı olarak nasıl hizmet verdiğimiz ile ilgili bilgiler verelim;

  • Öncelik olarak, yaşlınızın bedensel ve zihinsel durumunun bilgisini alıyoruz.
  • Yaşlınızın kendi kendine yeterlilik ve gereksinimlerinin neler olduğunu tespit ediyoruz.
  • Yaşlının yalnız yaşayıp yaşamadığı çok önemli bir detay, çünkü yalnız yaşıyor ise, çok daha profesyonel ve sorumluluk bilinci yüksek bir yaşlı bakıcı olması gerekiyor.
  • Yaşlınızın, yatılı yaşlı bakıcı veya gündüzlü yaşlı bakıcı gereksiniminin ne olduğunu, durumuna göre anlayarak, sizi kalıcı ve doğru yönlendirmeye çalışıyoruz.
  • Yaşlının sağlık durumu, kullandığı ilaçları, beslenmesi, hijyeni gibi çok önemli konularda, tecrübeli yaşlı bakıcı olmasının, yaşlınız için en doğru olacağı konusunda yardımcı oluyoruz.
  • Yaşlınızın ruh hali, alışkanlıkları, kültür yakınlığı, örf ve adetleri de bizim için çok önemli, çünkü tüm bunlara uyum sağlayabilecek, sabırlı ve sakin bir yaşlı bakıcı olması gerekir.
  • Yaşlınızı, kendi annesi, babası ve bir yakını gibi sahiplenip koruyacak, güvenliğini sağlayacak, yaşlı bakımını severek yapan bakıcılarla sizleri buluşturmaya gayret ediyoruz.

Yaşlımıza bakabilecek yaşlı bakıcı arıyorum diyorsanız;

Sizinle bütün bu konuşmalar ve yaptığımız danışmanlığın neticesinde; sizi 29 yıllık aynı adresteki ofisimize davet ediyoruz. Ofisimize geldiğinizde; bize verdiğiniz tüm bilgilerin ışığında; en iyi yaşlı bakıcı adaylarımızla sizi tanıştırıyoruz. Burada her zaman sizin yanınızda olarak ve birlikte mülakat yaparak, en doğru yaşlı bakıcı ile yol almanıza yardımcı oluyoruz.

1991 yılından bu zamana; eve yaşlı bakıcı hizmetleri adı altında; yaşlımıza bakabilecek yaşlı bakıcı arıyoruz diyen; tüm yaşlı yakınlarına köprü olmaktayız. Yaşlınıza en iyi ayaşlı bakıcı için, bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
22.02.2019

 

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?