Yaşlıma Can Yoldaşı Arıyorum

Her insan bir can yoldaşına ihtiyacı vardır. Yaşlı ebeveynlerinizin yalnızlıktan kurtulmaları  için, yaşlıma can yoldaşı arıyorum diyen siz değerli ailelere yardım etmek için hizmete hazırız. 29 yıllık tecrübemiz ve birikimlerimizle can yoldaşı ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz.

Annelerimiz ve babalarımız, maddi imkanları ne olursa olsun, mümkün olanla bizi büyüttüler, hiçbir karşılık beklemeden sevgilerini, ilgilerini, şefkatlerini, mutlu bir çocuk ve yetişkin  olmamız için bizleri doğru bir şekilde yetiştirdiler. Bizim sağlıklı, mutlu bireyler olarak öz güvenilir bireyler olarak büyümemizi ümit edip bizleri desteklediler. Çeşitli meslekler edindik, yuvamızı kurduk ama büyüklerimizi asla unutmamalı ve onları ihmal etmemeliyiz.

Yaşlıma Can Yoldaşı Arıyorum

Günümüz hayat koşullarında iş hayatımız, aile hayatımız olsun her yere dağılmak zorundayız. Büyüklerimizi de ihmal etmemeliyiz, her saat her gün aile büyüklerimizin yanında olamayabiliriz. Kurumsal olarak 29 yıllık tecrübemizle ve birikimlerimizle anne babama can yoldaşı arıyorum diyorsanız bizi arayın yardımcı bir bakıcı için yardımcı olalım.

Can yoldaşı yaşlı bakıcısı nedir ?

İlerleyen yaşı nedeniyle gerçekleştiremedikleri işlevsellerine yardım edebilecek, her konuda desteğini esirgemeyecek, en zor durumlarında yanında olacak ,gönülden yaşlıya bakacak can yoldaşı, yaşlı bakıcısı olarak tanımlayabiliriz. Anneme babama yardımcı arıyorum , yatılı yaşlı yardımcısı, gündüzlü yaşlı yardımcısı, part-time yaşlı bakıcısı ve ev işlerine yardımcı  konusunda kaliteli hizmet veren kurumumuz, İstanbul yaşlı bakıcısı konusunda her semtte gündüzlü yaşlı bakıcı, yatalak yaşlı bakıcısı, Alzheimer yaşlı bakıcısı,  yatılı demans yaşlı bakıcısı, yatılı Parkinson yaşlı bakıcısı felçli hasta bakıcısı, yatalak hasta bakıcısı, Alzheimer hasta bakıcı, yatılı ms hasta bakıcısı, gündüzlü ms hasta bakcısı, demans hasta bakıcısı, parkinson hasta bakıcısı, yatılı yoğun bakım hemşiresi, part-time hemşire hizmeti  gibi hizmetlerimiz de  mevcuttur.

Yaşlı ebeveyniniz için doğru can yoldaşı yaşlı bakıcısı bulmak sadece bakımla ilgili bir karar değildir. Aynı zamanda sevdiklerinizin de en yakın arkadaşı haline gelecek olan bakıcının mümkün olan en iyi eşleşme olmasını sağlamaktır.

Can yoldaşı yaşlı bakıcısı nasıl olmalıdır? Neler yapar ?

*Bakıcılığı meslek olarak görmesi

*Referans verebilmesi , evraklarının hazır olması

*Yaşlı bireyleri sevmesi ve sevgisini gösterebilmesi

*Sabırlı , dikkatli , düzenli, temiz ve hijyene önem vermesi

*Aynı anda birkaç işi takip edebilmesi

*Beklenmedik olaylar karşısında soğuk kanlılık göstermesi , durumu yönetme becerisi olması

* Talimatları takip etmesi, dakik, pratik ve elinin çabuk olması

*Yaşlı bireyle vakit geçirmekten hoşlanması , aynı zamanda duygusal bağ kurabilmeli

*Günlük kullandığı ilaçların saatini takip etmesi

*Aile yaşantısının düzenli olması, yaşlıya ya da işe devamını etkileyecek bir rahatsızlığının olmaması

*Yaşlıma yardımcı bayan, günlük rutinlerinde hayatlarındaki güncel olaylarda sürekliliği sağlayabilmek için destek olan bir evladın, anne babasına yapabileceği fedakarlıklar kadar uyumlu ve sabırlı olması gerekir. İlaç takibi, yemek reçetelerini uygulaması, yaşlandıkça insanoğlu su tüketimi konusunda tembelleşmektedir. Bu konuda yaşlı bakıcısının sürekli tetikte ve dikkatli olması çok önemli. Evin eksik listesi, alışveriş takibi, evin genel düzeninde de sorumluluk sahibi olmalıdır.

Yaşlıma can yoldaşı arıyorum

Evde yaşlı bakıcısı hizmeti uzun soluklu ve zorlu bir süreçtir. Yaşlıma  can yoldaşı yaşlı bakıcısı arıyorum diyerek, Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları ‘nı aradığınızda, 29 yıldır yaşlı bakıcısı hizmeti veren kurumumuz, tecrübe, birikim, sorumluluk duygularıyla yanınızda olmaya devam etmektedir.

Hizmetlerimiz ise; güvenilir yaşlı bakıcısı,referanslı yaşlı bakıcısı, tecrübeli yaşlı bakıcısı, yatılı yaşlı bakıcı ,gündüzlü yaşlı bakıcı, part-time yaşlı bakıcı ya da yatılı ev işlerine yardımcı, gündüzlü ev işlerine yardımcı, part-time ev işlerine yardımcı gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. En zor süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz  her konuda iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Aydan KABUL
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
13.11.2020

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?