Yaşlı bakıcısı kimdir?

Yaşlı Bakıcısı Kimdir? ile ilgili 28 yıldır sektörde siz değerli ailelerimizin yaşlı bakıcısı arıyorum ve nasıl yaşlı bakıcısı bulabilirim arayışlarında her zaman ilk tercihi olan, yaşlı bakıcısı ajansı,  kurumumuz olmuştur. Yaşlı bakıcısı, yaşımız ilerledikçe yaşlılığın verdiği bazı rahatsızlıkları vücudumuzda hissetmeye başlarız. Bunun yanı sıra bazı sağlık problemlerimiz de meydana gelir. İşte tam burada günlük ihtiyaçlarımızı karşılayacak desteğe ihtiyaç duyabiliriz. Siz veya aile büyüklerinizin ihtiyacı doğrultusunda yaşlı bakıcısı konusunda destek vermekteyiz.

Yaşlı Bakıcısı Kimdir

İnsanlar yaşlı aile yakınlarına bakamaz duruma geldiklerinde mecburi olarak, geri kalan yaşamlarında ebeveynlerine sağlıklı ve huzurlu bir şekilde bakabilecek yaşlı bakıcı ihtiyacı duyarlar. Hastanede tedavi süreci bitmiş ya da bundan sonraki süreçte evde bakım hizmeti alarak tedavisine devam edebilecek yaşlılarınız için; tecrübeli, referanslı, vicdanlı, saygılı ve özel yaşantısında problemsiz, güvenlik araştırmamızdan başarıyla geçmiş, gerekli sertifika ve belgelere sahip, yaşlılarınızı sahiplenip sevecen bir şekilde kişisel ihtiyaçlarında yardımcı olacak yatılı yaşlı bakıcısı, gündüzlü yaşlı bakıcısı ya da part-time yaşlı bakıcısı portföyümüzle hizmete hazırız.

Yaşlı ebeveyniniz için doğru yaşlı bakıcısı bulmak sadece bakımla ilgili bir karar değildir. Aynı zamanda sevdiklerinizin de en yakın arkadaşı haline gelecek olan bakıcının mümkün olan en iyi eşleşme ve güvenilir olmasını sağlamaktır.

Yaşlı bakıcısı kimdir ve nasıl olmalıdır? Yaşlı Bakıcısı Hizmeti için çalıştıracağınız personelin başlıca görevleri;

*Bakıcılığı meslek olarak görmesi, referans verebilmesi,  evraklarının hazır olması
* Yaşlı bireyleri sevmesi ve sevgisini gösterebilmesi
*Sabırlı, dikkatli, düzenli, temiz ve hijyene önem vermesi, sigara kullanmayan
*Aynı anda birkaç işi takip edebilmesi, talimatları takip etmesi, dakik, pratik ve elinin çabuk olması
*Beklenmedik olaylar karşısında soğukkanlılık göstermesi, durumu yönetme becerisi olması
*Yaşlı bireyle vakit geçirmekten hoşlanması, aynı zamanda duygusal bağ kurabilmeli
*Günlük kullandığı ilaçların saatini takip etmesi, yaşlının kişisel temizliği (banyo, tırnak kesimi, tuvalet yardımcı, giysilerini giydirme ve çıkarma vb.)
*Yaşlılarla iyi iletişim kurabilmeli ve gün içinde belli aralıkta yürüyebilen yaşlılarla yürüyüşe çıkarabilmeli; onlarla sohbet ederek  rahatlamalarını sağlayabilmelidir
*Aile yaşantısının düzenli olması, yaşlıya  ya da işe devamını etkileyecek bir rahatsızlığının olmaması

Evde yaşlı bakıcısı hizmeti uzun soluklu ve zorlu bir süreçtir. Ebeveynlerime yaşlı bakıcısı arıyorum diyerek, yaşlı bakıcısı firması aradığınızda, 28 yıldır yaşlı bakıcısı hizmeti veren kurumumuz, tecrübe, birikim, sorumluluk duygularıyla yanınızda olmaya devam etmektedir.

Hizmet branşlarımız ise; güvenilir yaşlı bakıcısı, referanslı yaşlı bakıcısı, tecrübeli yaşlı bakıcısı, yatılı yaşlı bakıcı , gündüzlü yaşlı bakıcı, part-time yaşlı bakıcı ya da yatılı ev işlerine yardımcı, gündüzlü ev işlerine yardımcı, part-time ev işlerine yardımcı, ameliyat sonrası yaşlı bakıcısı, ameliyat sonrası evde hemşire yaşlı bakıcısı, Alzheimer yaşlı bakıcısı, Parkinson hasta bakıcısı, Demans yaşlı bakıcısı, felçli yaşlıya bakıcı, şeker hastasına bakıcı, kalça kırıklığı hastasına bakıcı, kalp hastasına bakıcı, tansiyon hastasına bakıcı, görme engelli yaşlıya bakıcı, yatalak yaşlı bakıcısı, ayakta yaşlıya bakıcı gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu zorlu süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz her konuda iletişime geçmenizi bekliyoruz.


Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Güldan Şahbaz
İnsan Kaynakları Yöneticisi
15.05.2020

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?