Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxitssa periculiser ex, nihil expetendis in mei eis an pericula es aperiri deprecatis.

 

Moldov Yaşlı Bakıcısı

29 yıllık Moldovalı yaşlı bakıcısı olarak, işkur izinli danışmanlık şirketi olan insan kaynakları şirketimiz, oturmalı Moldovalı yaşlı bakıcısı, yatılı Moldov yaşlı bakıcısı, gündüzlü Moldov yaşlı bakıcısı olarak, yasal ve güvenilir, tecrübeli Moldov yaşlı bakıcısı temin etmektedir.

Moldovalı yaşlı bakıcı hizmeti verirken dikkat ettiğimiz hususlar;

Moldov Yaşlı Bakıcısı-Oturma izinli Moldov yaşlı bakıcı olmalıdır.

-Referanslı Moldov yaşlı bakıcı olmalıdır.

-Yaşlı bakımı ile ilgili hijyen kurallarını ve şartı şurtu bilen,  Moldov yaşlı bakıcı olmalıdır.

Kişisel temizliğine dikkat eden, uzun vadeli çalışmış, işbilen, tecrübeli Moldov yaşlı bakıcı olmalıdır.

-Düzgün Türkçe konuşabilen, yaşlı ile uyum içerisinde, sabırlı, sorumluluk sahibi davranabilecek, ikamet ettiği adresi belli, güvenilir Moldov yaşlı bakıcı olmalıdır.

İşveren ailenin ihtiyacı ne ise, ona göre doğru eşleştirme yaparak, ailelerin beklentilerini karşılayacak kapasite ve yeteneğe sahip Moldov yaşlı bakıcılar sunuyoruz.

Örneğin;

*Evde yaşlı bakımı için ise; daha önce evde yaşlı bakıcı olarak çalışmış Moldov yaşlı bakıcısı olmalıdır.

*Ailenin ihtiyacı yatılı Moldov yaşlı bakıcısı ise, daha önce yatılı çalışmış, ailenin yaşlı ilgili beklediği tüm sorumlulukları tek başına yerine getirmiş, eğer hastanın herhangi bakıma ihtiyaç bir hastalığı veya fiziksel durumu var ise, bu durumu yönetebilecek kapasitede yatılı Moldov yaşlı bakıcısı olmalıdır.

*Ailenin ihtiyacı, gündüzlü çalışacak yaşlı bakıcısı ise, Moldov gündüzlü yaşlı bakıcısı, sizin istediğiniz mesailerde ve esnekliklerde çalışabilecek, ulaşımı kolay lokasyonlarda oturan bir, Moldov yaşlı bakıcısı  olmalıdır.

Moldov yaşlı bakıcısı Özellikleri nasıl olmalıdır?

*En öncelikle yaşlı sevgisi ve sabrı referansları ile ispatlanmış Moldov yaşlı bakıcı olmalıdır.

*Daha önceki çalıştığı ailelerde, çocukla ilgili A’dan Z’ye tüm sorumluluğu almış, yaşlının günlük ihtiyaçlarını ve rutinini yönetebilecek kabiliyette bir Moldov yaşlı bakıcı olmalıdır.

*Yaşlının temel bakımı dışında da, yaşlının duygusal durumunu ve bedensel durumunu ile ilgili bilgi sahibi olup, yaşlının yaşam kalitesinin iyileşmesine, etkisi ve katkısı olmalıdır.

*Yaşlı ilgili tüm detayları ve yeni durumları aile ile paylaşmalı ve ailenin izni dışında asla hareket etmemelidir.

*Yaşlının güveni ve bağımlılığı açısından, uzun vadeli çalışabilecek, çalışması için de herhangi bir sağlık veya ailevi bir nedeni olmamalıdır.

*Yaşlının evinde kamera sistemi varsa, bu ortamda çalışabilmeli, çalışırken özellikle yaşlı ile ilgilendiği zamanlarda, çok acil bir durum yok ise telefon kullanmamalıdır.

*Ailenin işe başlamadan önce istediği sağlık testleri var ise, bu testleri yaptırmak konusunda açık olmalıdır.

Moldov yaşlı bakıcısı, kesinlikle sigara ve başka zararlı şeyler kullanmamalıdır.

*Alzheimer hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce alzheimer hastasına bakmış, Moldov yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Als hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce als hastasına bakmış, Moldov yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Demans hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce demans hastasına bakmış, Moldov yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Parkinson hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce parkinson hastasına bakmış, Moldov yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Şeker hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce şeker hastasına bakmış, Moldov yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Kalp hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce kalp hastasına bakmış, Moldov yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Felçli hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce yatalak hastaya bakmış, Moldov yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Koah hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce koah hastasına bakmış, Moldov yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

1991 yılından bu zamana, yaşlı bakıcı arıyorum diyen ailelerin, ihtiyaçlarını iyi dinleyip, analiz ederek işe başlıyoruz. Bize başvurmanızın sebebinin, işbilen ve problemsiz yaşlı bakıcısı ile uzun yıllar çalışıp, kaliteli hizmet almak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle yaptığımız işin hassasiyetini ve ciddiyetini bilerek, Moldov yaşlı bakıcı için, en iyi yaşlı bakıcısı şirketi olarak bizi arayın diyoruz.

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.