Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxitssa periculiser ex, nihil expetendis in mei eis an pericula es aperiri deprecatis.

 

Kurumsal

Berkay Danışmanlık İK

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları Tic. Ltd. Şti. olarak titiz ve çağdaş iş anlayışımızla “ İşkur 106 nolu özel istihdam bürosu” olarak aldığımız yetkimizle size en güvenilir, en hızlı ve doğru hizmeti vermek sorumluluğunda kalitemizi 29 yıldır sürdürüyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları Tic. Ltd. Şti. kanun hükümleri gereğince, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri ile danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin yanı sıra, iş arayanlara, yurt içi ve yurt dışında istihdam sağlamak, gerçek ve tüzel kişiliklere de çeşitli işler için aradıkları niteliklere uygun işgücü temini konusunda insan kaynakları hizmetleri vermektedir.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan kaynaklarında aile şirketimizle 27. yılımızın verdiği güvenceyle çalıştığımız işveren ve elemanlarımızla tek ilkemiz, doğruluk ve güvenle hareket edip gerçek hizmeti vermek olmuştur. Türkiye İş Kurumu’nun yürürlükteki bu kanun mevzuatına uygun olarak da şirketimiz kanunlara uygun dürüst anlayışına devam etmektedir.

Şirketimiz 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince 31.01.2006 tarih ve 106 nolu özel istihdam bürosu olarak yetkilendirilmiştir.

Önce Güven, Sonra Hizmet.

Türkiye Geneli ve Başlıca

Hizmet Şehirlerimiz

İstanbul Avrupa Yakası
İstanbul Anadolu Yakası
Bursa'da Yaşlı ve Hasta Bakıcı
İzmir'de Yaşlı ve Hasta Bakıcı
Ankara'da Yaşlı ve Hasta Bakıcı
Antalya'da Yaşlı ve Hasta Bakıcı