Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxitssa periculiser ex, nihil expetendis in mei eis an pericula es aperiri deprecatis.

 

Hasta bakıcısı kimdir?

Hasta bakıcısı kimdir? ile ilgili 29 yıldır sektörde siz değerli ailelerimizin hasta bakıcısı arıyorum ve nasıl hasta bakıcısı bulabilirim arayışlarında her zaman ilk tercihi olan, hasta bakıcısı ajansı,  kurumumuz olmuştur. Hasta bakıcısı, yaşımız ilerledikçe yaşlılığın verdiği bazı rahatsızlıkları vücudumuzda hissetmeye başlarız. Bunun yanı sıra bazı sağlık problemlerimiz de meydana gelir. İşte tam burada günlük ihtiyaçlarımızı karşılayacak desteğe ihtiyaç duyabiliriz. Siz veya aile büyüklerinizin ihtiyacı doğrultusunda hasta bakıcısı konusunda destek vermekteyiz.

Hasta Bakıcısı Kimdir

İnsanlar hasta aile yakınlarına bakamaz duruma geldiklerinde mecburi olarak, geri kalan yaşamlarında ebeveynlerine sağlıklı ve huzurlu bir şekilde bakabilecek hasta bakıcı ihtiyacı duyarlar. Hastanede tedavi süreci bitmiş ya da bundan sonraki süreçte evde bakım hizmeti alarak tedavisine devam edebilecek yaşlılarınız için, tecrübeli, referanslı, vicdanlı, saygılı ve özel yaşantısında problemsiz, güvenlik araştırmamızdan başarıyla geçmiş, gerekli sertifika ve belgelere sahip, yaşlılarınızı sahiplenip sevecen bir şekilde kişisel ihtiyaçlarında yardımcı olacak yatılı hasta bakıcısı, gündüzlü hasta bakıcısı ya da part-time hasta bakıcısı portföyümüzle hizmete hazırız.

Hasta ebeveyniniz için doğru hasta bakıcısı bulmak sadece bakımla ilgili bir karar değildir. Aynı zamanda sevdiklerinizin de en yakın arkadaşı haline gelecek olan bakıcının mümkün olan en iyi eşleşme ve güvenilir olmasını sağlamaktır.

Hasta bakıcısı kimdir ve nasıl olmalıdır? Hasta Bakıcısı Hizmeti için çalıştıracağınız personelin başlıca görevleri;

*Hasta bakıcılığı meslek olarak görmesi, referans verebilmesi,  evraklarının hazır olması
*Hasta bireyleri sevmesi ve sevgisini gösterebilmesi
*Sabırlı, dikkatli, düzenli, temiz ve hijyene önem vermesi, sigara kullanmayan
*Aynı anda birkaç işi takip edebilmesi, talimatları takip etmesi, dakik, pratik ve elinin çabuk olması
*Beklenmedik olaylar karşısında soğukkanlılık göstermesi, durumu yönetme becerisi olması
*Hasta  bireyle vakit geçirmekten hoşlanması, aynı zamanda duygusal bağ kurabilmeli
*Günlük kullandığı ilaçların saatini takip etmesi, yaşlının kişisel temizliği (banyo, tırnak kesimi, tuvalet yardımcı, giysilerini giydirme ve çıkarma vs.)
*Hastalarla  iyi iletişim kurabilmeli ve gün içinde belli aralıkta yürüyebilen yaşlılarla yürüyüşe çıkarabilmeli onlarla sohbet ederek  rahatlamalarını sağlayabilmelidir
*Aile yaşantısının düzenli olması, yaşlıya  ya da işe devamını etkileyecek bir rahatsızlığının olmaması

Evde hasta bakıcısı hizmeti uzun soluklu ve zorlu bir süreçtir. Ebeveynlerime hasta bakıcısı arıyorum diyerek, hasta bakıcısı firması aradığınızda, 29 yıldır hasta bakıcısı hizmeti veren kurumumuz, tecrübe, birikim, sorumluluk duygularıyla yanınızda olmaya devam etmektedir. Hizmet branşlarımız ise; güvenilir hasta bakıcısı, referanslı hasta bakıcısı, tecrübeli hasta bakıcısı, yatılı hasta bakıcı , gündüzlü hasta bakıcı, part-time hasta bakıcı ya da yatılı ev işlerine yardımcı, gündüzlü ev işlerine yardımcı, part-time ev işlerine yardımcı, ameliyat sonrası hasta bakıcısı, ameliyat sonrası evde hemşire hasta bakıcısı, Alzheimer hasta bakıcısı, Parkinson hasta bakıcısı, Demans hasta bakıcısı, felçli hastaya bakıcı, şeker hastasına bakıcı, kalça kırıklığı hastasına bakıcı, kalp hastasına bakıcı, tansiyon hastasına bakıcı, görme engelli hastaya bakıcı, yatalak hastaya bakıcısı, ayakta hastaya bakıcı gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu zorlu süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz her konuda iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.