Hasta Bakıcısı Hizmeti

Evde hasta bakımı hizmeti uzun soluklu ve zorlu bir süreçtir. Hasta bakıcısı ajansı İnsan Kaynakları olarak “anne baba kutsaldır” anlayışında, bize ihtiyacı olan tüm yakınlarınız için can yoldaşı olacak Hasta bakıcısı hizmeti vermekteyiz.  

Hastanede tedavi süreci bitmiş ya da bundan sonraki süreçte evde hasta bakıcısı hizmeti alarak tedavisine devam edebilecek hastalarınız için, tecrübeli, referanslı, vicdanlı, saygılı ve özel yaşantısında problemsiz; güvenlik araştırmamızdan başarıyla geçmiş, gerekli sertifika ve belgelere sahip, hastanızı sahiplenip; sevecen bir şekilde kişisel ihtiyaçlarında yardımcı olacak yatılı hasta bakıcısı veya gündüzlü hasta bakıcısı portföyümüzle hizmete hazırız.

Hasta Bakıcısı Hizmeti

Titizlikle seçtiğimiz bu işe uygun, iş ahlakına sahip meslek olarak gören adaylarla hasta bakıcısı hizmeti almanızı sağlıyoruz. Ayrıca alzheimer hasta bakıcısı , demans hasta bakıcısıparkinson hasta bakıcısı gibi gereksinimleriniz için sabır ve süreklilik şarttır. Bu tür önemli teşhisteki hastaların kesinlikle evde hasta bakım hizmeti alarak hasta bakıcısı çalıştırmanız gerekmektedir. Hastanın kendi kendine yeterlilik durumuna göre ya da sağlığının nasıl bir süreçte olduğuna bağlı olarak; evde bakım hizmeti verirken işvereni doğru yönlendirmek yatılı hasta bakıcısı mı? Gündüzlü hasta bakıcısı mı? İhtiyacı olduğu konusunda önerilerde bulunuyoruz. Ayrıca uzun hastane tedavi sürecinde refakatçi hizmeti de hizmetlerimiz arasında mevcuttur. Evlerinde onlara can yoldaşı olacak, bu işi severek yapan; yaşlılar ve hastalarla ilgilenmekten keyif alan profesyonel kişilerle hayatlarını  kolaylaştırmak hasta bakıcısı firması olarak en büyük amacımızdır.

Hasta bakıcısı hizmeti için çalıştıracağınız personelin başlıca görevleri;

Hastanın günlük yaşam aktivitelerinin desteklenmesi, beslenme desteği, kişisel temizlik yardımı, tuvalet, banyo, giyinme, soyunma desteği, hastanın durumuna göre yatış pozisyonunu ayarlaması; hasta odasının aydınlık ve havalandırılmış olup olmadığını kontrol edilmesihasta bakıcısı görevleri diye kısaca söyleyebiliriz. Yaşlı bakıcısı ya da hasta bakıcısı acil durumlarda ilk yardım kurallarını uygular (eğitimli , diplomalı ve sertifikası olması gerekir). Hastanın normal dışı her durumundan hastanın doktorunu ve aile bireylerini bilgilendirir.

Hasta Bakıcısının en önemli sorumluluğu hastanın kullanması gereken ilaçları düzenli ve dikkatli vermesidir. Hasta bakıcısı sevecen, sabırlı, güler yüzlü, düzgün, dinamik, dikkatli, şefkatli, vicdanlı ve güvenilir olmalıdır. Sorumluluğunu alacağı hastanın hastalığını bilen; önceki tecrübelerinde bu tarz  hastaya bakmış, hastanın ihtiyaçlarına fiziksel cevap verebilecek bilgi sahibi bir hasta bakıcısı olması çok önemlidir. Evde bakım hizmeti veren yaşlı bakıcısı veya hasta bakıcısı hastanın günlük evde yapılabilecek; şeker, tansiyon gibi ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliklerde olması gerekir.

Yaşlı bakıcısı şirketi, insan kaynakları kurumumuz, 33 yıldır yaşlı bakıcısı hizmeti vererek, tecrübe, birikim, sorumluluk duygularıyla yanınızda olmaya devam etmektedir. Bu zor sürecinizde ihtiyaç duyduğunuz her konuda iletişime geçmenizi bekliyoruz.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?