Gündüzlü hasta bakıcısı arıyorum diyen ailelere İstanbul hasta bakıcısı hizmeti veren kurumuz. Avrupa yakası gündüzlü hasta bakıcısı, Anadolu yakası gündüzlü hasta bakıcısı ve İstanbul’da tüm ilçelere yaşlı  bakıcısı hizmeti vermektedir. Yatılı hasta bakıcısı hizmetinde olduğu gibi gündüzlü hasta bakımı hizmeti almak istiyorum diyen aileleri bilgilendirmek isteriz.

Gündüzlü Hasta Bakıcısı Arıyorum…

Öncelikle sizinle telefon görüşmesi yapıp; beklentilerinizden daha fazlası için sizi iyi dinleyip anlamamız gerekiyor, bunun içinde, en ufak detaylarınız bile bizim için çok değerlidir. Sizin önceliklerinize göre ve bizim de 29 yıllık birikimimizle, gündüzlü hasta bakıcısı, gündüzlü hasta bakıcısı portföyümüzle hizmete hazırız.

Gündüzlü Hasta Bakıcısı Arıyorum

Gündüzlü hasta bakıcısında aranan öncelikle daha önce hasta bakımı işinde çalışmış; eğitimli, deneyimli, referans verebilen (referanslı olması şart çünkü herkes hasta bakımı işi yapamaz ), yaşlı ebeveynlerinize saygı ve sevgi gösterebilen, hoşgörülü, onlarla vakit geçirmekten hoşlanan; düzenli, temiz ve hijyene önem veren, sigara kullanmayan tecrübeli yaşlı bakıcı olmalıdır.

Gündüzlü hasta bakıcısı hizmetine ihtiyaç duyan ailelere yakın mevkide olması önemli; işinin sorumluluğunun farkında olup işe başlama saatine ve iş çıkış saatine uyum gösterecek sorumlulukta olmalıdırlar. Bize başvurmanız nedeni; gündüzlü yardımcı hizmeti alırken yardımcının yaşlı bireylerinizle ilgilenmek dışında; günlük ev işleri konusunda destek verebilecek, yemek yapımı, ilaç takibi, yaşlının kişisel temizlik konusunda banyo, tırnak kesimi, saç ve cilt bakımı, diş fırçalama, evin ve yaşlının alışverişi vs. gibi durumlarda destek verebilecek biri olmalıdır.

Gündüzlü hasta bakıcısı

Kurumumuz ayrıca gündüzlü yardımcı arıyorum diyen ailelerimiz için; gündüzlü bebek bakıcısı, gündüzlü çocuk bakıcısı, gündüzlü anne yardımcısı, gündüzlü hasta bakıcısı, gündüzlü hemşire, gündüzlü ev işlerine yardımcı personel hizmeti de vermektedir. Sizin belirlediğiniz günlere ve saatlere uygun; size yakın lokasyonlarda yaşayan, çalışma saatlerine prensiple bağlı, gerektiğinde sizi sahiplenerek esnek olabilecek, çalışan anne babalar için, çocuklarınızın ve evinizin sorumluğunu alacak; yenidoğan bebeği olan ya da çocuklu anneler için gündüzlü anne yardımcısı niteliğinde; sizin her konuda sağ kolumuzu olacak şekilde eşleştirme ile itinayla seçilip size sunulacaktır. İşimizin sırrı; sizinle empati yapan anne ve kadın olmamızdır.

Başarımızın sırrı; 1991’den bu yana Berkay Danışmanlık olarak; birçok insan tanıyıp içlerinden sadece tüm güvenlik süzgeçlerimizden geçmeyi başarmış ve kimlik bilgileri yanı sıra aile özel hayatları da araştırılmış, aklı başında insanları seçmemizdir. İş ahlakı olan; namuslu, gelenek ve göreneklerimizi bilen, aklı başında gerçekten ihtiyacı olup; uzun vadeli çalışma niyeti olan gündüzlü yaşlı bakıcı hizmetini meslek olarak gören kadınlara iş buluyoruz.

29 yıldır gündüzlü yardımcı hizmeti veren Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları Limited Şirketi olarak; “insanların evleri kaleleridir” prensibiyle, evinize, yaşlı ebeveynlerinize ve yakınlarınıza en dürüst, en  güvenilir gündüzlü hasta bakıcısı arıyorum diyen siz değerli ailelere bakıcı hizmeti  sağlamak başlıca hedefimizdir.

Bizimle iletişime geçin,  bu zorlu süreçte size yardımcı olalım. Önce Güven sonra hizmet kalitesinin devamlılığı diyoruz.

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?