Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxitssa periculiser ex, nihil expetendis in mei eis an pericula es aperiri deprecatis.

 

Eve Parkinson Hasta Bakıcısı

Sevgili okurlarımız, yaşlılarımızın ve belli bir yaştaki bireylerinde, çok sıklıkla yaşadığı, çağın hastalıklarından biri, parkinson hastalığı ve eve parkinson hasta bakıcısı ile ilgili, bilgi, birikim ve uzmanların tavsiyeleri şeklinde yazımızı sunmak isteriz.

Kurumsal bir eve hasta bakıcısı hizmeti veren şirket olarak, parkinson hastasına bakıcı hizmeti verirken, bu hastalık ile ilgili bilmeniz gereken tüm detayları, hastalığın sebep ve sonuçlarını, en iyi hasta bakıcısı ajansı ile çalışmanız için sizlerle paylaşmak isteriz.

Eve parkinson hasta bakıcısı

Parkinson hastalığı, insanların beyninde dopamin  üreten mekanizmasında kayıplar olmasıyla ortaya çıkar;

Dopamin beyin tarafından üretilen, insanın kendini iyi hissetmesini sağlayan, özgüven sağlayan, bir mutluluk hormonudur. Dopamin hormonu sayesinde zevk aldığınızı hisseder, mutluluk seviyemiz artar. Bu hormonun eksikliği ve az salgılanması durumunda halsiz, depresif ve yaşam  kalitemiz düşer.

Dopamin salgılanması için, insanın bir amacı ve azmi olması şarttır, buna destek olarak c vitamini, bol güneş almak, spor ya da yürüyüş gibi kendimizi mutlu edecek her şey kısacası beyni meşgul etmek gerekmektedir.

Parkinson Hastalığının belirtileri

Genelde ileri yaşlarda görülen parkinson hastalığının teşhisi konması için bir takım bulgular gereklidir. Bulgular iyice gün yüzüne çıktığında kollarda güçsüzlük, yürüme zorluğu, yüz ifadesindeki mimik donukluğu olarak çıkar. En sık titremeler ellerde görülür.

Eve parkinson hasta bakıcısı

Parkinson hastası ve hastanın yakınları evde parkinson hasta bakıcısı hizmeti veya parkinson hasta bakımı hizmeti almaya karar verdiği etkenler;

Bu etkenler, Parkinson hastası olan kişide unutkanlık, psikolojik durumdaki değişiklikler sindirim ve ürolojik bozukluklar, uyku düzensizliği ve bunların etkilendiği diğer sistemler zinciridir. Hastalığı iyi araştırıp, bilinçlenerek işe başlanmalıdır.

Parkinson hastası ve hastanın yakını bu araştırmayla hastalığı kabul eder ve durumu yönetmek için önlemler ve düzenlemeler yapmaya başlar. Bu durum hem Parkinson hastasının yaşam kalitesini arttırır, hem de hastalığın hızlı ilerleyişini yavaşlatır.Hastalığın sebeplerini sorgulamaktan çıkıp sonuçlarını yönetmeyi hedef haline getirir. Parkinson hasta bakıcısı ihtiyacı doğar.

Biz hasta bakıcısı firması olarak;

29 yıldır bu hastalıklarla mücadele eden hastalarımıza ve hasta yakınlarına hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, yılların tecrübe ve birikimi ile hazır portföyümüzle sizleri karşılıyoruz. Eve parkinson hasta bakıcısı hizmeti alarak, hastanızın hayatını kolaylaştırıp, bilinçli hasta bakımı istiyorsanız, eve yaşlı bakımı hizmeti ve eve hasta bakımı hizmetlerinden faydalanıp, parkinson hasta bakıcısı arıyorum diyorsanız bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
03.05.2019

 

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.