Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxitssa periculiser ex, nihil expetendis in mei eis an pericula es aperiri deprecatis.

 

Eve Demans Hasta Bakıcısı

Demans hastalığı teşhisi için, doktorun bulguları ve tetkiklerinden sonra netleşip, hasta yakınları, kişinin durumu ile ilgili akıllarındaki sır perdesini kaldırmış ve durumu hasta için, en iyi nasıl yönetebiliriz diye düşünme aşamasına geçtiklerinde, bizlerde kurumsal olarak bu konuda eve demans hasta bakıcısı desteği vermekteyiz.

Hasta yakınları, demans hastalığı hakkında araştırma ve bilgi sahibi olarak, evde yaşlı bakımı  veya yaşlı bakıcısı, hasta bakıcısı, Demans hasta bakıcısı hizmeti istemektedirler. Demans hastanın düşünme  ve davranış bozuklukları göstermesi, hafıza problemi, yakın zamanı unutma, alışkanlıklarını yerine getirmekte zorluk, kafa karışıklığı, kişilik değişimi, kararsızlık, kelimeleri bulamama demans hastalığı teşhisi konmasında en sık görülen sebeptir. Demans teşhisi nasıl konur sorusunun cevabı bütün bu bulgulara anlamak mümkündür.

Eve demans hasta bakıcısı

Evde Demans hasta bakımı

Demans hastası ile birebir ilgilenecek bir yakını olması büyük bir şanstır. Fakat her zaman günümüz hayatın koşuşturması ve sorumluluklarında bu pek mümkün olamaz. Demans hastası, hastalığını bilir ve kabul eder. Hayatına sokacağı, hasta bakıcısı ya da yaşlı bakıcısı gibi yardımcı bakıcı hizmeti fikri için kendini hazırlar ve bu yolda yalnız yürüyemeyeceğinin farkına varır. Bu nedenle evde hasta bakım hizmeti almak gereklidir.

Demans Hasta Bakıcı

  • Demans hasta bakımı için, komşu ya da tanıdıkla bu işi profesyonelce çözmek pek mümkün değildir.
  • Hastanın sadece günlük ihtiyaçlarını karşılamak yetmez.
  • Demans hastalığını bilen bir hasta  bakıcı veya yaşlı bakıcı ile çalışmanız gerekir.
  • Daha önceki işlerinde bu tarz, evde hasta bakımı yapmış tecrübeli demans hasta bakıcı araştırmalısınız.
  • Hastanızın yaşam fonksiyonları tamamen bozulmuş ve makineye bağlı şekilde ise, evde hasta bakımı hizmeti, yoğun bakım hemşiresi, hasta bakıcı hemşire, hasta bakıcısı, hemşire, evde yaşlı bakımı, demans hastasına hemşire gibi hizmetleri profesyonel olarak bizden alabilirsiniz.

Evde demans hasta bakıcı çalıştırmanın faydaları;

Evde bu tarz hasta bakıcı hizmetini, yatılı hasta bakıcı olarak almanız en akıllıcası olacaktır. Hem hastanın 24 saat yalnız kalmaması, hemde günlük rutinin sağlıklı işleyişi için bu çok önemlidir.

Hastanın takibi, hastanız hakkında bilgi alabilmeniz, ilaçlarının düzeni, hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşaması, moral motivasyonunun yerinde olması ve en önemlisi yaşam kalitesini artması için, evde yatılı hasta bakıcısı hizmeti almanızı öneriyoruz.

Kurumumuz, hasta bakıcısı şirketi ve eleman portföyüyle yardıma hazırdır. Çünkü, bu hastalıkları biliyoruz, çünkü bu hastalıkları bilen referanslı hasta bakıcı ile güvenilir hasta bakıcı ile çalışmanız için ihtiyaçlarınızı biliyoruz.

Size hastanızla ilgili, evde hasta bakımı sürecini iyi yönetecek, gözünüz arkada kalmadan hizmet alacağınız, eve demans hasta bakıcısı arayışınızda köprü olmak istiyoruz. Demans Hastaya bakıcı arıyoruz veya Demans yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
10.05.2019

 

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.