Evde hasta bakımına hemşire hizmeti

Kurumsal çalışan, evde hasta bakımına hemşire hizmeti veren, danışmanlık şirketimiz, güvenilir ve tecrübeli kadrosuyla, eve hemşire hizmeti olarak, gerektirdiğinde hastane ya da ev ortamında hasta bakıcısı hemşire hizmeti vererek, bu uzun ve zorlu süreçte, 29 yıldır yanınızda olmaya devam ediyor.

Beklentilerinize uygun olarak, kaliteli ve hazır hasta bakıcı hemşire kadromuzda, hatamıza yoğun bakım hemşiresi arıyoruz , özel bakım hemşiresi arıyoruz , hasta bakımına hemşire arıyoruz şeklindeki, tüm ihtiyaçlarına yardım isteyen işverenlerimize evde hasta bakımına hemşire hizmeti vermekteyiz.

Evde hasta bakımına hemşire hizmeti

Hasta bakımına hemşire ajansı olarak;

*Önce güven, sonra hizmet anlayışında, şimdi bize ihtiyacı olan anne babalarınız, yaşlılarınız, hastalarınız, bakıma muhtaç yakınlarınız için, evde hasta bakımına hemşire arıyorum diyerek, bize başvuran işverenlerimize, 1991 yılından bu yana destek vermekteyiz.

*Evde profesyonel hasta bakımı için, eve hasta bakımına hemşire, hasta bakıcısı, eve hasta  hemşiresi, evde çalışacak diplomalı hemşire hizmetlerindeki çalışanınızdan beklentileriniz şunlar olmalıdır.

Maddeler halinde belirtelim;

  • Sorumluluk duygusu, tedbirli olması, çabuk ve doğru karar verilmesini  
  • Bedensel ve zihinsel yeterliliğe sahip, sağlıklı, dayanıklı , şefkatli ve sevecen olmasını
  • Evde bakım yapan hemşire, evde hasta bakımı hemşiresi, hastanın doktorunun öngördüğü tedaviyi hastaya itina ile uygular ve düzenli olarak hastaya verilecek ilaçları takip eder.  
  • Evde hasta bakımı yapan hemşire, bakım yaparken enfeksiyon kapmaması için, gerekli hijyende bakımını üstlenir, gerektiğinde serum takar ,enjeksiyon yapar, sonda takar , ameliyatlı ise yaralarını temizler , bandajlarını kontrol eder , tansiyon ve vücut ısısını ölçer.
  • Acil durumlarda ilk yardım tedavisi yapabilir ve şeker ölçümü gibi hastane gerektirmeyen tedavileri, evde bakım yaparak gerçekleştirir.
  • Hastanın günlük yaşam aktivitelerinin karşılanması , beslenme ( burun, boğaz ve mide ) , uyku , yatak pozisyonu ihtiyaçlarını, evde hasta bakan hemşire üstlenir.
  • Hastanın kaliteli yaşam fonksiyonlarını gerçekleştirmesine yardımcı olur.

Eve hemşire hizmeti olarak;

Hastanızı emanet edeceğiniz ve evde hasta bakımı hemşiresi, tüm güvenlik araştırılması yapılmış ve yeterlilik belgeleri kontrol edilmiş olacaktır. Hastanın genel durumu hakkında yazılı rapor tutarak,  doktorun izni olmadan asla hareket etmezler. Hastanın yakınları ile gereken her durumda paylaşım içerisinde bulunur.

Hasta bakımı için hemşire şirketi olarak;

Tüm taleplerinizi, empati yaparak  dinliyor, anlıyor ve değerlendiriyoruz. Hepimizin yaşlanabileceği ve hastalanacağı gerçeğinin ışığında, iş ahlakı ve vicdanımızı katarak, kendi aile bireylerimiz gibi düşünüp, hissederek, profesyonelce evde hasta bakımına hemşire hizmeti vermekteyiz.

Hastama hemşire hizmeti arıyorum veya, eve hasta bakım hizmeti almak istiyorum diyorsanız, bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
22.03.2019

 

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?