Evde Hasta Bakıcı Hizmetleri

Evde hasta bakıcı hizmetleri almak, uzun soluklu ve zorlu bir süreçte, kurtarıcı bir adımdır. Bu adımda sizlere, hasta bakıcısı danışmanlık firması,  olarak ‘’annelerimiz, babalarımız ve tüm yaşlılarımız kutsaldır’’ anlayışında, bize ihtiyacı olan tüm yakınlarınız için, can yoldaşı olacak, evde hasta bakıcı hizmeti  vermekteyiz.

Hastane tedavi süreci bitmiş ya da, bundan sonraki süreçte evde hasta bakımı hizmeti alarak, tedavisine devam edebilecek hastalarınız için, tecrübeli hasta bakıcı, referanslı hasta bakıcı, vicdanlı, saygılı ve özel yaşantısında problemsiz, güvenlik araştırması yapılmış, hastanın teşhisine uygun deneyimlere sahip, hastanızı sahiplenip sevecen bir şekilde kişisel ihtiyaçlarında yardımcı olacak, yatılı hasta bakıcı veya gündüzlü hasta bakıcı portföyümüzle, evde hasta bakıcısı hizmetleri vermekteyiz.

Evde hasta bakıcı hizmetleri

Çalışma prensiplerimiz;

Titizlikle seçtiğimiz hasta bakıcı, hastanın ihtiyaçlarına uygun, iş ahlakına sahip meslek olarak gören adaylarla hasta bakıcı hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Ayrıca, alzheimer hasta bakıcı , demans hasta bakıcı ,parkinson hasta bakıcı gibi gereksinimleriniz için, sabır ve süreklilik şarttır. Bu tür, evde kesinlikle yalnız kalmaması gereken, önemli teşhisteki hastaların, evde hasta bakıcı hizmeti alarak, hasta bakıcı çalıştırmaları gerekmektedir.

Hastanın kendi kendine yeterlilik durumuna göre, ya da sağlığının nasıl bir süreçte olduğuna bağlı olarak, işvereni doğru yönlendirmek, ihtiyacı olan hizmeti, en doğru şekilde sunmak çok önemlidir.

Hastanın durumuna göre, yatılı hasta bakıcı mı? Gündüzlü hasta bakıcı mı? İhtiyacı olduğu konusunda önerilerde bulunuyoruz. Evlerinde, onlara can yoldaşı olacak, bu işi severek yapan, yaşlılar ve hastalarla ilgilenmekten keyif alan profesyonel hasta bakıcılarla, kişilerle hayatlarını  kolaylaştırmak, hasta bakıcı firması olarak en büyük amacımızdır.

Evde hasta bakıcı hizmeti için çalıştırdığınız personelin başlıca görevleri;

*Hastanın günlük yaşam aktivitelerinin desteklenmesi

* Hastaya beslenme desteği

*Hastanın kişisel temizlik yardımı

*Tuvalet , banyo , giyinme, soyunma desteği

*Yatalak hasta ise hastanın durumuna göre, yatış pozisyonunu ayarlaması

*Hasta odasının aydınlık ve havalandırılmış olup olmadığını kontrol edilmesi

*Hasta bakıcı, acil durumlarda ilkyardım kurallarını uygular (eğitimli , diplomalı ve sertifikası olması gerekir )

* Hastanın normal dışı her durumundan hastanın doktorunu ve aile bireylerini bilgilendirir.  *Hasta bakıcının en önemli sorumluluğu, hastanın kullanması gereken ilaçları düzenli ve dikkatli vermesidir.

*Hasta bakıcı sevecen, sabırlı, güler yüzlü, düzgün, dinamik, dikkatli, şefkatli, vicdanlı ve güvenilir olmalıdır.

*Sorumluluğunu alacağı hastanın hastalığını bilen, önceki tecrübelerinde bu tarz  hastaya bakmış, hastanın ihtiyaçlarına fiziksel cevap verebilecek bilgi sahibi bir hasta bakıcı olması çok önemlidir.

*Hasta bakıcısı, hastanın günlük evde yapılabilecek şeker, tansiyon gibi ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliklerde olması gerekir.

Hasta bakıcı şirketi, insan kaynakları kurumumuz, 29 yıldır, evde hasta bakıcı hizmetleri vererek, tecrübe, birikim, sorumluluk duygularıyla yanınızda olmaya devam etmektedir. En zor süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz, en iyi hasta bakıcı için bizi arayın

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz
08.03.2019

 

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?