En iyi yaşlı bakıcısı şirketi

Değerli yaşlılarımız ve yaşlı yakınlarımız, 29 yıllık, evde yaşlı bakımı hizmetleri alanında, en iyi yaşlı bakıcısı şirketi olarak, evde yaşlı bakımı ihtiyaçlarınızın tamamına, en tecrübeli yaşlı bakıcısı ve en güvenilir yaşlı bakıcısı olarak hizmet vermekteyiz.

En iyi yaşlı bakıcısı şirketi

En iyi yaşlı bakıcısı şirketi nasıl olmalıdır?

Maddeler halinde sıralayalım ve sizleri de bu konuda bilinçlendirelim;

1 – En iyi yaşlı bakıcısı şirketi; işkur’a bağlı danışmanlık şirketi olmalı ve yasal tüm mevzuatlara uyarak çalışmalıdır.

2 – En iyi yaşlı bakıcısı ajansı; kimlik taraması yapılmış, işe yeterliliği referanslı yaşlı bakıcısı olarak kanıtlanmış, tecrübeli yaşlı bakıcılar ile çalışmalı ve tavsiye etmelidir.

3 – En iyi yaşlı bakıcısı şirketi; ihtiyaç sahibi işveren ile empati yapmalı, yaşlıların sorunları ve psikolojik halleri ile ilgili bilgili, ayrıca yaşlılığın getirdiği gereksinimleri bilerek, yaşlıya ve yakınlarına en doğru hizmeti verecek kapasitede anlayışa sahip olmalıdır.

4 – En iyi yaşlı bakıcısı ajansı; yaşlının canının, malının ve tüm moral motivasyonunun emanet edildiği, yaşlı bakıcısı hizmeti veren elemanının, fiziksel ve zihinsel olarak, üstleneceği sorumluluğun altından kalkacak yapıda olmasını sağlamalıdır.

5 – En iyi yaşlı bakıcısı şirketi; yaşlıların zor alıştığını ve alışkanlıklarından da kolay kolay kopmak istemediğinin bilincinde, bu işi meslek olarak gören, uzun vadeli çalışabilecek, yaşlı bakıcısı personeli sağlamalıdır.

6 – En iyi yaşlı bakıcısı ajansı; eve yaşlı bakımı hizmeti verecek personelinin, yaşlının tüm günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek, uyum içinde yaşlıya can yoldaşlığı yapabilecek, yaşlının yakınları ile iyi bir diyalogda bilgilendirmeler yapabilecek kapasitede, yaşlı bakıcı personel işe yerleştirilmelidir.

8 – En iyi yaşlı bakıcısı şirketi; ihtiyaç sahibi yaşlının, yaşam ve ihtiyaç boyutuna göre, yatılı yaşlı bakıcısı, gündüzlü yaşlı bakıcısı, yatılı yaşlıya yardımcı bayan, gündüzlü yaşlıya yardımcı bayan, yaşlıya refakatçi, yatılı yaşlı yardımcılığı, gündüzlü yaşlı yardımcılığı, yaşlı anneye yardımcı, yaşlı babaya yardımcı, yaşlı dedeye yardımcı, yaşlı nineye yardımcı gibi, yaşlıların ihtiyaçlarına uygun, yaşlı bakımı eleman portföyüne sahip olmalıdır.

9 – En iyi yaşlı bakıcısı şirketi; yaşlının bedensel veya zihinsel bir tanısı var ise, daha önceki tecrübelerinde, benzer yaşlı bakımı hizmetinde çalışmış yaşlı bakıcısı olmalıdır.

En iyi yaşlı bakıcısı şirketi

Örneğin: Alzheimer yaşlı bakıcısı, parkinson yaşlı bakıcısı, felçli yaşlı bakıcısı, yatalak yaşlı bakıcısı, demans yaşlı bakıcısı, engelli yaşlı bakıcısı, kalça kırığı yaşlı bakıcısı, kalp hastası yaşlı bakıcısı, şeker hastası yaşlıya bakıcı, tansiyon hastası yaşlıya bakıcı gibi birçok hastalığı bilen ve tecrübesi olan yaşlı bakıcısı olmalıdır.

1991 yılından bu zamana;  Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları, profesyonel bir çizgide yaşlı bakıcısı şirketi ve en iyi yaşlı bakıcısı ajansı olarak; evde yaşlı bakımı hizmetleri almak isteyen tüm ihtiyaç sahiplerinin yanındayız. Tecrübeli yaşlı bakıcısı ve referanslı yaşlı bakıcısı için; en iyi yaşlı bakıcısı şirketi bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan ŞAHBAZ
07.12.2018

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?