En İyi Yaşlı Bakıcısı Firması

İyi Yaşlı Bakıcısı Firması Nasıl Olunur?

Bu konu, bakıcı arıyorum diyen ve buna ihtiyaç duyan ailelerin derinden bilmesi ve iyi araştırarak karar vermeleri gereken, en iyi yaşlı bakıcısı firması ile ilgili, en iyi yaşlı bakıcısı firması arıyorum, iyi bir yaşlı bakıcısı  firması nasıl olunur? sorusudur.

Çalışan bir bireysiniz ve aile büyüklerinizin yanında çalışabilecek, onlara can yoldaşı olabilecek yaşlı bakıcısı arıyorum, anneme yatılı yardımcı arıyorum, babama yardımcı arıyorum ya da bir yakınıma yatılı yaşlı bakıcısı arıyorum diyorsunuz.

en iyi yaşlı bakıcısı firması

Size yardımcı olacak aile yakını veya tanıdık bir çevreniz yok. Bu sektörle de yeni tanışıyorsunuz. Kaygılarınız var ve güvenilir bakıcı ajansı olmasını istiyorsunuz. Bakıcı firması ile tavsiye üzerine tanışmış olabilir veya internetten ulaşmış olabilirisiniz. Bu noktada sizinle konuşan insan kaynakları uzmanı, sizi ne kadar dinlediği ve anladığı çok önemlidir. Gerek soruları ve doğru yönlendirmeleri de size güven köprüsü oluşturacaktır. Sonrasında size sunacağı tecrübeli yaşlı  bakıcısı ve yaşlı bakıcısı adaylarıyla da sizi ne kadar anladığının aynası olup, evde yaşlı bakımı hizmeti alıp almayacağınıza karar verirsiniz.  

İş hayatı temposu, bebeğiniz ve ya çocuklarınız olabilir. Hem işyerinizdeki tempo , hem de çocuklarınız ile ilgili tüm sorumluluklar sizi aşırı derece de yıpratmaya ve yormaya  başlamış olabilir. Aile büyüklerinizle görüşemeyebilirsiniz ve onlara vakit ayıramayabilirsiniz.Bu nedenle yaşlı anneye bakıcı firması,yaşlı babaya bakıcı firması, yaşlı bakıcısı firması, yaşlı bakıcısı firması ile çalışıp, derdinizi en kaliteli şekilde çözecek güvenilir bakıcı firması arıyorsunuz.

Dilerseniz şimdi size bu sektörde ilk kez bakıcı hizmeti alacağınızı düşünecek şeklinde bir aydınlatma yapalım;

İyi bakıcı firmasında olması gereken özellikler;

Bakıcı firması nedir? tanımını yapmak gerekirse, İnsanların hayatlarının her evresinde, yaşadıkları duruma göre gereksinimleri olan, çeşitli dallarda ve şekillerde olan, insan iş gücü ve yeteneği ile ilgili olan bakıcı ihtiyaçları için, profesyonel bir şekilde, kurumsal çatı altında hizmet aldıkları aracı kurumsal bakıcı bulma sektörüne denir.

Bakıcı firması, sizin neden yardım istediğinizi bilir. Çevrenizde bu işi profesyonel şekilde yapan bir referanslı yaşlı bakıcısı olmadığını bilir. Yaşlınız için, çevrenizde bu işi kotaracak bir güvenilir yaşlı bakıcısı veya yaşlınız için tecrübeli yaşlı  bakıcısı bulamadığınızın farkındadır. İnsanlar ya çocuğum için bakıcı arıyorum der; ya yaşlım için yaşlı bakıcı arıyorum der, ya da yaşlı yakını için yaşlı bakıcısı arıyorum der.

En iyi yaşlı bakıcısı firması ile çalışmanın faydaları;

* İlk olarak en iyi yaşlı bakıcısı firması ile çalışmanın faydaları olarak,  sizin neden yardım istediğinizi bilir. Çevrenizde bu işi profesyonel şekilde yapan bir referanslı yaşlı bakıcısı olmadığını bilir.

* Sizin zaman ve imkan bulamadığınız, güvenlik araştırmalarının yapılmış olması, yeterli deneyimi olan tecrübeli bakıcı olması gibi şartlarınız için başvurduğunuzu bilir.

*  En iyi yaşlı bakıcısı hizmeti vermek için uzun yılların verdiği kaliteli bakıcı portföyü ve bilgi birikime sahiptir.

* Çok yaşlı bakıcısı ve yaşlı bakıcısı görüştünüz ama hizmet bakıcı firması size profesyonel gelmedi ve adaylar da yetersizdi, budur diyemediniz.

*Çok kişi görmek demek yaşlı bakıcısı, yaşlı  bakıcısı ya da iyi yaşlı bakıcısı buldunuz anlamına gelmez. Ayrıca çok kişi görüp yoruldunuz, çünkü anlatmaya çalıştığınız anlaşılmamış veya sizi dinlememişler.

*Yaşlı bakıcısı, yaşlı bakıcısı sadece yaşlınıza bakmaz, yaşlınızın ilaç takibini, banyo- tuvalet yardımı, giysilerinin giymesine- çıkarmasına, tırnak kesimi, saç-sakal kesimi, günlük ev işlerini, yemek yapımı, ütü vs. dışarıda yapması gereken ( parka çıkma,alışveriş) işleri de yapabilirler.

*Bakıcı ile mesafe ve saygı ilişkisi kurmak istiyorsunuz. Mahalle çevresinde temizlikçi bayan olarak gittiği evlerde hastlarla ilgilenmiş ve arada yaşlı ebeveynler  emanet edilmiş kendine yaşlı bakıcısı diyen, profesyonellikten uzak, üslupsuz, bilgisiz, yetersiz insanlarla muhatap olmak istemiyorsunuz.

*Kapasiteli ve uyumlu, bu işi meslek olarak gören, akıllı ve güvenilir yaşlı bakıcısı istiyorsunuz.

*Anne ve baba oldunuz, anneanne ve babaanneleri daha iyi anlıyor ve onları yormak istemiyorsunuz. Torunlarını sevmeye enerjilerini harcamalarını istiyorsunuz. Yaşlandılar, rahatsızlandılar  ve artık rahat edip sağlıklarına dikkat etmeleri için mutlu olmalarını istiyorsunuz.

*Yaşlı bakıcısı, yaşlı bakıcısı ile çalışarak gözünüz arkada kalmadan yaşlı ebeveynlerinizi emanet etmek istiyorsunuz. Sakin, sabırlı, sevecen, yaşlılarla ilgilenmekten gerçekten mutlu olan,hoş görülü ve  vicdanlı bir bakıcı ile çalışmak istiyorsunuz.

En İyi yaşlı bakıcısı firmasıyla çalışmanın sonuçları;

Yaşlılarınıza iyi bir öz bakım kadar, gelenek ve göreneklerinize uygun, onlara sevgi ve saygı duyacak bir yaşlı bakıcısı arıyorum dediğiniz duyabiliyorum.

Anne, babanız veya yaşlı yakınınızın sizin desteğinize ihtiyacı var. Onlar için en iyi hizmeti alacağınız en iyi yaşlı bakıcısı firması ile onlara en güvenilir şekilde destek vermek huzurlu olsunlar istiyorsunuz. Aslında bu durum çok özel ve hassas bir durumdur. Sizin için bu özel durumun anlamı ve önemi; hem sırası gelen bir sorumluluk görevi, hem de yaşlınızın veya yaşlınızın hayatının son zamanlarında rahata ermiş olmalarını istemenizdir. Bu gereksinimlerde çok dikkatli davranarak; gerçekten faydalı ve doğru hamlelerle, iyi bir bakıcı hizmeti almak için, bize verdiğiniz önemin ve ihtiyacın farkındayız. En önemlisi, etraftan kalitesiz ve deneyimsiz, bu işi meslek olarak görmeyen, size faydadan çok zararı olacak insanlarla muhatap olmamanız için, bizim gibi iyi bir yaşlı bakıcısı firması ile çalışmak istediğinizin sonuna kadar farkında olmamızdır.

Herhangi bir memnuniyetsizlik de; karşınızda aklı başında bir yetkili ve hizmeti bulmanızdır. Yaşadığınız veya yaşayacağınız her problemi önceden görüp, doğru bir yönlendirme bakıcı danışmanlığı yapmak çok önemlidir.

Bu saydığımız tüm beklentileriniz için; 31 yıllık en iyi yaşlı bakıcısı portföyü ve tecrübemizle, yaşlı  bakımı için evde bakıcı hizmeti almak istiyorum diyen tüm ailelerin profesyonel bir bakıcı hizmeti vermek için yanınızdayız. Herkes yaşlı bakamaz ve herkes yaşlı bakamaz ve en önemlisi herkes bakıcı olamaz. Farkımız sizinle empati yapmamız ve sunacağımız kaliteli bakıcı adaylarımızdır.

Adaylarımızla tanıştığınızda sizi gerçekten dinlediğimizi ve doğru eşleştirme yaptığımızı anlayacağınız bilerek, en iyi bakıcı firması ile çalıştığınızı hissedecek ve yaşayacağınızın garantisini veriyoruz. Hizmet verebilmemiz için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?