En iyi hasta bakıcısı şirketi

Değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımız, 29 yıllık, evde hasta bakımı hizmetleri alanında, en iyi hasta bakıcısı şirketi olarak, evde hasta bakımı ihtiyaçlarınızın tamamına, en tecrübeli hasta bakıcısı ve en güvenilir hasta bakıcısı olarak hizmet vermekteyiz.

En iyi hasta bakıcısı şirketi

En iyi hasta bakıcısı şirketi nasıl olmalıdır?

Maddeler halinde sıralayalım ve sizleri de bu konuda bilinçlendirelim;

1 – En iyi hasta bakıcısı şirketi; işkur’a bağlı danışmanlık şirketi olmalı ve yasal tüm mevzuatlara uyarak çalışmalıdır.

2 – En iyi hasta bakıcısı ajansı; kimlik taraması yapılmış, işe yeterliliği referanslı hasta bakıcısı olarak kanıtlanmış, tecrübeli hasta bakıcılar ile çalışmalı ve tavsiye etmelidir.

3 – En iyi hasta bakıcısı şirketi; ihtiyaç sahibi işveren ile empati yapmalı, hastaların sorunları ve psikolojik halleri ile ilgili bilgili, ayrıca hastalığın getirdiği gereksinimleri bilerek, hastaya ve yakınlarına en doğru hizmeti verecek kapasitede anlayışa sahip olmalıdır.

4 – En iyi hasta bakıcısı ajansı; hastanın canının, malının ve tüm moral motivasyonunun emanet edildiği, hasta bakıcısı hizmeti veren elemanının, fiziksel ve zihinsel olarak, üstleneceği sorumluluğun altından kalkacak yapıda olmasını sağlamalıdır.

5 – En iyi hasta bakıcısı şirketi; hastaların zor alıştığını ve alışkanlıklarından da kolay kolay kopmak istemediğinin bilincinde, bu işi meslek olarak gören, uzun vadeli çalışabilecek, hasta bakıcısı personeli sağlamalıdır.

6 – En iyi hasta bakıcısı ajansı; eve hasta bakımı hizmeti verecek personelinin, hastanın tüm günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek, uyum içinde hastaya can yoldaşlığı yapabilecek, hastanın yakınları ile iyi bir diyalogda bilgilendirmeler yapabilecek kapasitede, hasta bakıcı personel işe yerleştirilmelidir.

8 – En iyi hasta bakıcısı şirketi; ihtiyaç sahibi hastanın, yaşam ve ihtiyaç boyutuna göre, yatılı hasta bakıcısı, gündüzlü hasta bakıcısı, yatılı hastaya yardımcı bayan, gündüzlü hastaya yardımcı bayan, hastaya refakatçi, yatılı hasta yardımcılığı, gündüzlü hasta yardımcılığı, hasta anneye yardımcı, hasta babaya yardımcı, hasta dedeye yardımcı, hasta nineye yardımcı gibi, hastaların ihtiyaçlarına uygun, hasta bakımı eleman portföyüne sahip olmalıdır.

9 – En iyi hasta bakıcısı şirketi; hastanın bedensel veya zihinsel bir tanısı var ise, daha önceki tecrübelerinde, benzer hasta bakımı hizmetinde çalışmış hasta bakıcısı olmalıdır.

En iyi hasta bakıcısı şirketi

Örneğin: Alzheimer hasta bakıcısı, parkinson hasta bakıcısı, felçli hasta bakıcısı, yatalak hasta bakıcısı, demans hasta bakıcısı, engelli hasta bakıcısı, kalça kırığı hasta bakıcısı, kalp hastası hasta bakıcısı, şeker hastası hastaya bakıcı, tansiyon hastası hastaya bakıcı gibi birçok hastalığı bilen ve tecrübesi olan hasta bakıcısı olmalıdır.

1991 yılından bu zamana;  Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları, profesyonel bir çizgide hasta bakıcısı şirketi ve en iyi hasta bakıcısı ajansı olarak; evde hasta bakımı hizmetleri almak isteyen tüm ihtiyaç sahiplerinin yanındayız. Tecrübeli hasta bakıcısı ve referanslı hasta bakıcısı için; en iyi hasta bakıcısı şirketi bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan ŞAHBAZ
14.12.2018

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?