Hayat şartları, şehirde yaşamanın ağırlığı, iş yoğunluğu, ailelerin büyüklerine karşı yeteri kadar zaman ayıramamaları mümkündür. Bu nedenle hasta bakımı ya da hasta bakımı konusunda arayış içerisine girebilirler. Beşiktaş Hasta Bakıcısı Arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz.  Anneniz, babanız, halanız, amcanız, teyzeniz, dayınız için hasta bakıcısı  konusunda ihtiyaç sahibi ailelerin yanındayız.  

İstanbul Beşiktaş hasta bakıcısı hizmeti, konusunda 29 yıllık tecrübemizle hasta bakıcı portföyümüzle hizmet vermekteyiz. Yaşlının günlük ihtiyaçlarını karşılayacak, hayatını kolaylaştıracak tecrübeli hasta bakıcısı temin edilir.

Beşiktaş ’ta Hasta Bakıcısı Arıyorum

Hasta bakıcı özellikleri nelerdir? ;

*Hasta bakıcısı güler yüzlü, hoş görülü ve anlayışlı bir bakıcı olmalıdır. Hasta  bakıcısı kişisel temizliğine özen gösteren, prezantabl, enerjik, pozitif, sigara kullanmayan  güvenilir  hasta bakıcısı olmalıdır.

*Hasta  bakımını meslek olarak görmesi, hasta bakımı yapan kişinin yaptığı işin sorumluluğunun bilincinde olması; sadece bakıma ihtiyaç duyan ebeveynlerin sorumluluğunu alabilen ve onların ihtiyaçlarına cevap verebilen tecrübeli hasta  bakıcısı olması çok önemlidir.

*Hasta  bireyleri sevmesi, onlarla vakit geçirmekten hoşlanan; sevgisini gösteren hasta ebeveynlerle uyumlu, sıcak kanlı, onlarla arkadaş olabilecek, pozitif yapıda yaşlıya can yoldaşı olabilecek hasta  bakıcısı tercih edilmelidir.

*Eğitimli (diplomalı) ya da sertifikalı hasta bakıcısı;  referans verebilen tecrübeli hasta bakıcısı, daha öncesinde iş tanımıyla ilgili deneyime ve donanıma sahip güvenilir hasta bakıcısı tercih edilmeli. Yaşlının günlük ihtiyaçlarını karşılayacak; rutinine uyum sağlayan, ev ortamı ve sosyal hayatında ihtiyaçları doğrultusunda destek verebilecek tecrübeli hasta bakıcısı tercih edilmelidir.

Beşiktaş hasta bakıcısı arayan aileler;

*Hasta bakıcısının talimatları takip etmesi ve uygulaması; dakik, pratik, eli çabuk olması yaşlının kullandığı ilaçları saatinde ve gerektiği tozda verilmesi hasta kişi veya kişilerin günlük rutinlerinin gözlenmesi, vaktinde kişisel ihtiyaçlarıyla ilgili gereksinimlerinde destek olabilme yeteneği olan bir hasta  bakıcı olmasıdır.

*Hasta  bireylerde beslenme reçetesini uygulaması, sıvı tüketimi ile ilgili de takip bulunması, sağlıklı ve zamanında beslenme konusunda bilinçli, dikkatli bir referanslı hasta  bakıcısı olması gerekir.

*Güvenilir olması hasta kişi veya kişilerle diyalog kurabilecek, yaşlının  kişilik özelliklerine göre davranarak olumlu yapıda; sakin, sabırlı, vicdanlı olması kimi hasta ebeveynler çok sinirli veya çok sakin olabiliyorlar. Kişisel özelliklerine göre uyum göstermesi çok önemli bazen büyüklerimiz 2 yaşındaki çocuklar gibi kapris yapabilirler. Profesyonel hasta bakıcısı duygusal bağ kurmalı, acil durumlarda ne yapılması gerektiğini bilmeli ve durumu yönetme becerisi olan bir bakıcı olmalıdır.

*Tecrübeli Hasta Bakıcısı düzenli, temiz ve hijyene önem veren; hasta ebeveynlerin günlük ev ortamında ev işleri; günlük toparlama, yemek yapımı gibi konularda destek olmalıdır. Yaşlının  kişisel temizlik konusunda; banyo, tırnak kesimi, saç ve cilt bakımı, diş fırçalama konusunda destek verebilmelidir.

*Hasta  bakıcısı elemanı; aile yaşantısının düzenli olması; işe devamsızlığıyla ilgili herhangi bir rahatsızlığının olmaması ve bu işi uzun zaman zarfında devam etmesi çok önemlidir.

İstanbul Beşiktaş hasta bakıcısı arayan ailelere ;

Mecidiyeköy hasta bakıcısı, Gayrettepe hasta bakıcısı, Nişantaşı hasta bakıcısı, Teşvikiye hasta bakıcısı, Etiler hasta bakıcısı, Ulus hasta bakıcısı, Akatlar hasta bakıcısı, Beşiktaş hasta bakıcısı, Ortaköy hasta bakıcısı Levent hasta bakıcısı, 4 Levent hasta bakıcısı, Maslak hasta bakıcısı, Fulya hasta bakıcısı, Okmeydanı hasta bakıcısı, Taksim hasta bakıcısı, Alibeyköy hasta bakıcısı, Eyüp hasta bakıcısı, Kemerburgaz hasta bakıcısı, Göktürk hasta bakıcısı, Rami hasta bakıcısı, Sütlüce hasta bakıcısı, Kurtuluş hasta bakıcısı, Bomonti hasta bakıcısı semtlerimizde oturan tüm ihtiyaç sahiplerine  hizmet vermektedir.

Hasta bakıcısı kategori olarak;  yatılı hasta bakıcısı, gündüzlü hasta bakıcısı, part-time hasta bakıcısı, yatılı hasta bakıcısı, gündüzlü hasta bakıcısı, part-time hasta bakıcısı, anneme yatılı yardımcı, babama yatılı yardımcı; yatılı yardımcı, gündüzlü yardımcı, part-time yardımcı, ev işlerine yardımcı, felçli hasta bakıcısı, yatalak hasta bakıcısı, Alzheimer hasta bakıcı, yatılı ms hasta bakıcısı, gündüzlü ms hasta bakcıısı, demans hasta bakıcısı, parkinson hasta bakıcısı, yatılı yoğun bakım hemşiresi, part-time hemşire hizmeti  gibi hizmetlerimiz de  mevcuttur.

Profesyonel hizmetlerimizle işinizi şansa bırakmayın; İstanbul Beşiktaş  hasta bakıcısı arıyorum  ihtiyacınız konusunda; uzman ekiplerimiz tarafından her zaman yardım ve destek için tecrübe, birikim, sorumluluk duygusuyla yanınızda olmaya devam etmektedir. Hasta bakıcısı şirketi olarak, en zor sürecinizde ihtiyaç duyduğunuz her konuda iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Yazımızı paylaşmak için;
etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?