Hayat şartları, şehirde yaşamanın ağırlığı, iş yoğunluğu, ailelerin büyüklerine karşı yeteri kadar zaman ayıramamaları mümkündür. Bu nedenle yaşlı bakımı ya da yaşlı bakımı konusunda arayış içerisine girebilirler. Beşiktaş Yaşlı Bakıcısı Arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz.  Anneniz, babanız, halanız, amcanız, teyzeniz, dayınız için yaşlı bakıcısı  konusunda ihtiyaç sahibi ailelerin yanındayız.  

İstanbul Beşiktaş yaşlı bakıcısı hizmeti, konusunda 33 yıllık tecrübemizle yaşlı bakıcı portföyümüzle hizmet vermekteyiz. Yaşlının günlük ihtiyaçlarını karşılayacak, hayatını kolaylaştıracak tecrübeli yaşlı bakıcısı temin edilir.

Beşiktaş ta Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Yaşlı bakıcı özellikleri nelerdir? ;

*Yaşlı bakıcısı güler yüzlü, hoş görülü ve anlayışlı bir bakıcı olmalıdır. Yaşlı  bakıcısı kişisel temizliğine özen gösteren, prezantabl, enerjik, pozitif, sigara kullanmayan  güvenilir  yaşlı bakıcısı olmalıdır.

*Yaşlı  bakımını meslek olarak görmesi, yaşlı bakımı yapan kişinin yaptığı işin sorumluluğunun bilincinde olması; sadece bakıma ihtiyaç duyan ebeveynlerin sorumluluğunu alabilen ve onların ihtiyaçlarına cevap verebilen tecrübeli yaşlı  bakıcısı olması çok önemlidir.

*Yaşlı  bireyleri sevmesi, onlarla vakit geçirmekten hoşlanan; sevgisini gösteren yaşlı ebeveynlerle uyumlu, sıcak kanlı, onlarla arkadaş olabilecek, pozitif yapıda yaşlıya can yoldaşı olabilecek yaşlı  bakıcısı tercih edilmelidir.

*Eğitimli (diplomalı) ya da sertifikalı yaşlı bakıcısı;  referans verebilen tecrübeli yaşlı bakıcısı, daha öncesinde iş tanımıyla ilgili deneyime ve donanıma sahip güvenilir yaşlı bakıcısı tercih edilmeli. Yaşlının günlük ihtiyaçlarını karşılayacak; rutinine uyum sağlayan, ev ortamı ve sosyal hayatında ihtiyaçları doğrultusunda destek verebilecek tecrübeli yaşlı bakıcısı tercih edilmelidir.

Beşiktaş yaşlı bakıcısı arayan aileler;

*Yaşlı bakıcısının talimatları takip etmesi ve uygulaması; dakik, pratik, eli çabuk olması yaşlının kullandığı ilaçları saatinde ve gerektiği tozda verilmesi yaşlı kişi veya kişilerin günlük rutinlerinin gözlenmesi, vaktinde kişisel ihtiyaçlarıyla ilgili gereksinimlerinde destek olabilme yeteneği olan bir yaşlı  bakıcı olmasıdır.

*Yaşlı  bireylerde beslenme reçetesini uygulaması, sıvı tüketimi ile ilgili de takip bulunması, sağlıklı ve zamanında beslenme konusunda bilinçli, dikkatli bir referanslı yaşlı  bakıcısı olması gerekir.

*Güvenilir olması yaşlı kişi veya kişilerle diyalog kurabilecek, yaşlının  kişilik özelliklerine göre davranarak olumlu yapıda; sakin, sabırlı, vicdanlı olması kimi yaşlı ebeveynler çok sinirli veya çok sakin olabiliyorlar. Kişisel özelliklerine göre uyum göstermesi çok önemli bazen büyüklerimiz 2 yaşındaki çocuklar gibi kapris yapabilirler. Profesyonel yaşlı bakıcısı duygusal bağ kurmalı, acil durumlarda ne yapılması gerektiğini bilmeli ve durumu yönetme becerisi olan bir bakıcı olmalıdır.

*Tecrübeli Yaşlı Bakıcısı düzenli, temiz ve hijyene önem veren; yaşlı ebeveynlerin günlük ev ortamında ev işleri; günlük toparlama, yemek yapımı gibi konularda destek olmalıdır. Yaşlının  kişisel temizlik konusunda; banyo, tırnak kesimi, saç ve cilt bakımı, diş fırçalama konusunda destek verebilmelidir.

*Yaşlı  bakıcısı elemanı; aile yaşantısının düzenli olması; işe devamsızlığıyla ilgili herhangi bir rahatsızlığının olmaması ve bu işi uzun zaman zarfında devam etmesi çok önemlidir.

İstanbul Beşiktaş yaşlı bakıcısı arayan ailelere ;

Mecidiyeköy yaşlı bakıcısı, Gayrettepe yaşlı bakıcısı, Nişantaşı yaşlı bakıcısı, Teşvikiye yaşlı bakıcısı, Etiler yaşlı bakıcısı, Ulus yaşlı bakıcısı, Akatlar yaşlı bakıcısı, Beşiktaş yaşlı bakıcısı, Ortaköy yaşlı bakıcısı Levent yaşlı bakıcısı, 4 Levent yaşlı bakıcısı, Maslak yaşlı bakıcısı, Fulya yaşlı bakıcısı, Okmeydanı yaşlı bakıcısı, Taksim yaşlı bakıcısı, Alibeyköy yaşlı bakıcısı, Eyüp yaşlı bakıcısı, Kemerburgaz yaşlı bakıcısı, Göktürk yaşlı bakıcısı, Rami yaşlı bakıcısı, Sütlüce yaşlı bakıcısı, Kurtuluş yaşlı bakıcısı, Bomonti yaşlı bakıcısı semtlerimizde oturan tüm ihtiyaç sahiplerine  hizmet vermektedir.

Yaşlı bakıcısı kategori olarak;  yatılı yaşlı bakıcısı, gündüzlü yaşlı bakıcısı, part-time yaşlı bakıcısı, yatılı yaşlı bakıcısı, gündüzlü yaşlı bakıcısı, part-time yaşlı bakıcısı, anneme yatılı yardımcı, babama yatılı yardımcı; yatılı yardımcı, gündüzlü yardımcı, part-time yardımcı, ev işlerine yardımcı, felçli yaşlı bakıcısı, yatalak yaşlı bakıcısı, Alzheimer yaşlı bakıcı, yatılı ms yaşlı bakıcısı, gündüzlü ms yaşlı bakcıısı, demans yaşlı bakıcısı, parkinson yaşlı bakıcısı, yatılı yoğun bakım hemşiresi, part-time hemşire hizmeti  gibi hizmetlerimiz de  mevcuttur.

Profesyonel hizmetlerimizle işinizi şansa bırakmayın; İstanbul Beşiktaş  yaşlı bakıcısı arıyorum  ihtiyacınız konusunda; uzman ekiplerimiz tarafından her zaman yardım ve destek için tecrübe, birikim, sorumluluk duygusuyla yanınızda olmaya devam etmektedir. Yaşlı bakıcısı şirketi olarak, en zor sürecinizde ihtiyaç duyduğunuz her konuda iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Yazımızı paylaşmak için;
etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?