Azeri Yaşlı Bakıcısı

31 yıllık Azeri yaşlı bakıcısı olarak, işkur izinli danışmanlık şirketi olan insan kaynakları şirketimiz, oturmalı Azeri yaşlı bakıcısı, yatılı Azeri yaşlı bakıcısı, gündüzlü Azeri yaşlı bakıcısı olarak, yasal ve güvenilir, tecrübeli Azeri yaşlı bakıcısı temin etmektedir.

Azeri yaşlı bakıcı hizmeti verirken dikkat ettiğimiz hususlar;

Azeri Yaşlı Bakıcısı-Oturma izinli Azeri yaşlı bakıcı olmalıdır.

-Referanslı Azeri yaşlı bakıcı olmalıdır.

-Yaşlı bakımı ile ilgili hijyen kurallarını ve şartı şurtu bilen,  Azeri yaşlı bakıcı olmalıdır.

Kişisel temizliğine dikkat eden, uzun vadeli çalışmış, işbilen, tecrübeli Azeri yaşlı bakıcı olmalıdır.

-Düzgün Türkçe konuşabilen, yaşlı ile uyum içerisinde, sabırlı, sorumluluk sahibi davranabilecek, ikamet ettiği adresi belli, güvenilir Azeri yaşlı bakıcı olmalıdır.

İşveren ailenin ihtiyacı ne ise, ona göre doğru eşleştirme yaparak, ailelerin beklentilerini karşılayacak kapasite ve yeteneğe sahip Azeri yaşlı bakıcılar sunuyoruz.

Örneğin;

*Evde yaşlı bakımı için ise; daha önce evde yaşlı bakıcı olarak çalışmış Azeri yaşlı bakıcısı olmalıdır.

*Ailenin ihtiyacı yatılı Azeri yaşlı bakıcısı ise, daha önce yatılı çalışmış, ailenin yaşlı ilgili beklediği tüm sorumlulukları tek başına yerine getirmiş, eğer hastanın herhangi bakıma ihtiyaç bir hastalığı veya fiziksel durumu var ise, bu durumu yönetebilecek kapasitede yatılı Azeri yaşlı bakıcısı olmalıdır.

*Ailenin ihtiyacı, gündüzlü çalışacak yaşlı bakıcısı ise, Azeri gündüzlü yaşlı bakıcısı, sizin istediğiniz mesailerde ve esnekliklerde çalışabilecek, ulaşımı kolay lokasyonlarda oturan bir, Azeri yaşlı bakıcısı  olmalıdır.

Azeri yaşlı bakıcısı Özellikleri nasıl olmalıdır?

*En öncelikle yaşlı sevgisi ve sabrı referansları ile ispatlanmış Azeri yaşlı bakıcı olmalıdır.

*Daha önceki çalıştığı ailelerde, çocukla ilgili A’dan Z’ye tüm sorumluluğu almış, yaşlının günlük ihtiyaçlarını ve rutinini yönetebilecek kabiliyette bir Azeri yaşlı bakıcı olmalıdır.

*Yaşlının temel bakımı dışında da, yaşlının duygusal durumunu ve bedensel durumunu ile ilgili bilgi sahibi olup, yaşlının yaşam kalitesinin iyileşmesine, etkisi ve katkısı olmalıdır.

*Yaşlı ilgili tüm detayları ve yeni durumları aile ile paylaşmalı ve ailenin izni dışında asla hareket etmemelidir.

*Yaşlının güveni ve bağımlılığı açısından, uzun vadeli çalışabilecek, çalışması için de herhangi bir sağlık veya ailevi bir nedeni olmamalıdır.

*Yaşlının evinde kamera sistemi varsa, bu ortamda çalışabilmeli, çalışırken özellikle yaşlı ile ilgilendiği zamanlarda, çok acil bir durum yok ise telefon kullanmamalıdır.

*Ailenin işe başlamadan önce istediği sağlık testleri var ise, bu testleri yaptırmak konusunda açık olmalıdır.

Azeri yaşlı bakıcısı, kesinlikle sigara ve başka zararlı şeyler kullanmamalıdır.

*Alzheimer hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce alzheimer hastasına bakmış, Azeri yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Als hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce als hastasına bakmış, Azeri yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Demans hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce demans hastasına bakmış, Azeri yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Parkinson hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce parkinson hastasına bakmış, Azeri yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Şeker hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce şeker hastasına bakmış, Azeri yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Kalp hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce kalp hastasına bakmış, Azeri yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Felçli hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce yatalak hastaya bakmış, Azeri yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

*Koah hastası yaşlıya bakıcı arıyorum diyorsanız, daha önce koah hastasına bakmış, Azeri yaşlı bakıcı ile çalışmalısınız.

1991 yılından bu zamana, yaşlı bakıcı arıyorum diyen ailelerin, ihtiyaçlarını iyi dinleyip, analiz ederek işe başlıyoruz. Bize başvurmanızın sebebinin, işbilen ve problemsiz yaşlı bakıcısı ile uzun yıllar çalışıp, kaliteli hizmet almak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle yaptığımız işin hassasiyetini ve ciddiyetini bilerek, Azeri yaşlı bakıcı için, en iyi yaşlı bakıcısı şirketi olarak bizi arayın diyoruz.

Yazımızı paylaşmak için;
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?