Hayat şartları; şehirde yaşamanın ağırlığı, iş yoğunluğu, ailelerin büyüklerine karşı yeteri kadar zaman ayıramamaları nedeniyle hasta bakımı ya da yaşlı bakımı konusunda arayış içersine girebilirler. Bu nedenle  İstanbul Anadolu Yakasında Yaşlı Bakıcısı Arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz.  Anneniz, babanız, halanız, amcanız, teyzeniz, dayınız için yaşlı bakıcısı  konusunda ihtiyaç sahibi ailelerin yanındayız.

İstanbul Anadolu Yakasında Yaşlı Bakıcısı Arıyorum…

İstanbul Anadolu Yakasında yaşlı bakıcısı hizmeti konusunda 31 yıllık tecrübemizle; yaşlı bakıcısı portföyümüzle hizmet vermekteyiz. Yaşlı bireylerin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak; hayatını kolaylaştıracak tecrübeli yaşlı bakıcısı temin edilir.

Anadolu Yakasında Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Yaşlı  bakıcı özellikleri nelerdir?

*Yaşlı bakıcısı güler yüzlü; hoş görülü ve anlayışlı bir bakıcı olmalıdır. Yaşlı bakıcısı kişisel temizliğine özen gösteren, prezantabl, enerjik, pozitif, sigara kullanmayan  güvenilir  hasta bakıcısı olmalıdır.

*Yaşlı bakımını meslek olarak görmesi; yaşlı bakımı yapan kişinin yaptığı işin sorumluluğunun bilincinde olması sadece bakıma ihtiyaç duyan ebeveynlerin sorumluluğunu alabilen ve onların ihtiyaçlarına cevap verebilen tecrübeli yaşlı bakıcısı olması çok önemlidir.

*Yaşlı  bireyleri sevmesi; onlarla vakit geçirmekten hoşlanan, sevgisini gösteren hasta ebeveynlerle uyumlu, sıcak kanlı, onlarla arkadaş olabilecek, pozitif yapıda can yoldaşı olabilecek yaşlı  bakıcısı tercih edilmelidir.

*Eğitimli (diplomalı) ya da sertifikalı yaşlı bakıcısı;  referans verebilen tecrübeli yaşlı bakıcısı, daha öncesinde iş tanımıyla ilgili deneyime ve donanıma sahip yaşlı bakıcısı tercih edilmeli. Yaşlının  günlük ihtiyaçlarını karşılayacak; rutinine uyum sağlayan, ev ortamı ve sosyal hayatında ihtiyaçları doğrultusunda destek verebilecek tecrübeli yaşlı bakıcısı tercih edilmelidir.

Anadolu Yakasında Yaşlı Bakıcısı Arıyorum…

*Yaşlı bakıcısının talimatları takip etmesi ve uygulaması; dakik, pratik, eli çabuk olması yaşlının kullandığı ilaçları saatinde ve gerektiği tozda verilmesi yaşlı kişi veya kişilerin günlük rutinlerinin gözlenmesi, vaktinde kişisel ihtiyaçlarıyla ilgili gereksinimlerinde destek olabilme yeteneği olan bir yaşlı  bakıcısı olmasıdır.

*Yaşlı bireylerde beslenme reçetesini uygulaması; sıvı tüketimi ile ilgili de takip bulunması, sağlıklı ve zamanında beslenme konusunda bilinçli, dikkatli bir referanslı yaşlı  bakıcısı olması gerekir.

*Güvenilir olması yaşlı  kişi veya kişilerle diyalog kurabilecek, yaşlının kişilik özelliklerine göre davranarak olumlu yapıda sakin, sabırlı, vicdanlı olması kimi yaşlı ebeveynler çok sinirli veya çok sakin olabiliyorlar. Kişisel özelliklerine göre uyum göstermesi çok önemli bazen büyüklerimiz 2 yaşındaki çocuklar gibi kapris yapabilirler. Yaşlı bakıcısı duygusal bağ kurmalı; acil durumlarda ne yapılması gerektiğini bilmeli ve durumu yönetme becerisi olan bir bakıcı olmalıdır.

*Tecrübeli Yaşlı Bakıcısı; düzenli, temiz ve hijyene önem veren, yaşlı ebeveynlerin günlük ev ortamında ev işleri, günlük toparlama, yemek yapımı gibi konularda destek olmalıdır. Yaşlının kişisel temizlik konusunda banyo, tırnak kesimi, saç ve cilt bakımı, diş fırçalama konusunda destek verebilmelidir.

*Yaşlı bakıcı elemanı; aile yaşantısının düzenli olması, işe devamsızlığıyla ilgili herhangi bir rahatsızlığının olmaması ve bu işi uzun zaman zarfında devam etmesi çok önemlidir.

İstanbul Anadolu Yakasında yaşlı bakıcısı arayan ailelere ;

Kadıköy  yaşlı bakıcısı, Fikirtepe  yaşlı bakıcısı, Söğütlüçeşme  yaşlı bakıcısı, Kızıltoprak yaşlı bakıcısı, Kalamış yaşlı bakıcısı, Fenerbahçe  yaşlı bakıcısı, Bostancı yaşlı bakıcısı, Göztepe hasta bakıcısı, Suadiye yaşlı bakıcısı,Acıbadem yaşlı bakıcısı, Altunizade yaşlı bakıcısı, Uzunçayır  yaşlı bakıcısı, Beykoz yaşlı bakıcısı, Kavacık yaşlı bakıcısı, Acarkent yaşlı bakıcısı, Bağdat Caddesi yaşlı bakıcısı, Caddebostan yaşlı bakıcısı, Ataşehir  yaşlı bakıcısı, Küçükyalı yaşlı bakıcısı, Sancaktepe yaşlı bakıcısı, Çekmeköy yaşlı bakıcısı, Çengelköy yaşlı bakıcısı; semtlerimizde oturan tüm ihtiyaç sahiplerine  hizmet vermektedir.

Yaşlı bakıcısı kategori olarak;  yatılı yaşlı bakıcısı, gündüzlü yaşlı bakıcısı, part-time yaşlı bakıcısı, yatılı hasta bakıcısı, gündüzlü hasta  bakıcısı, part-time hasta bakıcısı, anneme yatılı yardımcı, babama yatılı yardımcı, yatılı yardımcı, gündüzlü yardımcı, part-time yardımcı, ev işlerine yardımcı, felçli yaşlı bakıcısı, yatalak yaşlı bakıcısı, Alzheimer yaşlı bakıcı, yatılı ms yaşlı bakıcısı, gündüzlü ms yaşlı  bakcısı, demans yaşlı bakıcısı, parkinson yaşlı bakıcısı, yatılı yoğun bakım hemşiresi, part-time hemşire hizmeti  gibi hizmetlerimiz de  mevcuttur.

Profesyonel hizmetlerimizle işinizi şansa bırakmayın; İstanbul Anadolu Yakasında yaşlı bakıcısı arıyorum  ihtiyacınız konusunda; uzman ekiplerimiz tarafından her zaman yardım ve destek için tecrübe; birikim, sorumluluk duygusuyla yanınızda olmaya devam etmektedir. Yaşlı bakıcısı şirketi olarak; en zor süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz her konuda; iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Bizimle iletişime geçin,  bu zorlu süreçte size yardımcı olalım. Önce Güven sonra hizmet kalitesinin devamlılığı diyoruz.

Yazımızı paylaşmak için;
etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?