Hayat şartları, şehirde yaşamanın ağırlığı, iş yoğunluğu; ailelerin büyüklerine karşı yeteri kadar zaman ayıramamaları nedeniyle hasta bakımı ya da yaşlı bakımı konusunda arayış içersine girebilirler. Bu nedenle  İstanbul Anadolu Yakasında  Hasta Bakıcısı Arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz.  Anneniz, babanız, halanız, amcanız, teyzeniz, dayınız için hasta  bakıcısı  konusunda ihtiyaç sahibi ailelerin yanındayız.  

İstanbul Anadolu Yakasında hasta  bakıcısı hizmeti konusunda 29 yıllık tecrübemizle; hasta bakıcısı portföyümüzle hizmet vermekteyiz. Hasta  bireylerin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak, hayatını kolaylaştıracak tecrübeli hasta bakıcısı temin edilir.

Anadolu Yakasında Hasta Bakıcısı

Hasta  bakıcı özellikleri nelerdir ?

*Hasta  bakıcısı güler yüzlü, hoş görülü ve anlayışlı bir bakıcı olmalıdır. Hasta bakıcısı; kişisel temizliğine özen gösteren, prezantabl, enerjik, pozitif, sigara kullanmayan  güvenilir  hasta bakıcısı olmalıdır.

*Hasta bakımını meslek olarak görmesi; yaşlı bakımı yapan kişinin yaptığı işin sorumluluğunun bilincinde olması sadece bakıma ihtiyaç duyan ebeveynlerin sorumluluğunu alabilen ve onların ihtiyaçlarına cevap verebilen tecrübeli yaşlı bakıcısı olması çok önemlidir.

*Hasta bireyleri sevmesi; onlarla vakit geçirmekten hoşlanan, sevgisini gösteren hasta ebeveynlerle uyumlu, sıcak kanlı, onlarla arkadaş olabilecek, pozitif yapıda can yoldaşı olabilecek hasta bakıcısı tercih edilmelidir.

*Eğitimli (diplomalı) ya da sertifikalı hasta bakıcısı;  referans verebilen tecrübeli hasta  bakıcısı, daha öncesinde iş tanımıyla ilgili deneyime ve donanıma sahip hasta bakıcısı tercih edilmeli. Yaşlının  günlük ihtiyaçlarını karşılayacak, rutinine uyum sağlayan, ev ortamı ve sosyal hayatında ihtiyaçları doğrultusunda destek verebilecek tecrübeli hasta  bakıcısı tercih edilmelidir.

Anadolu Yakasında hasta bakıcısı

*Hasta bakıcısının talimatları takip etmesi ve uygulaması; dakik, pratik, eli çabuk olması hastanın kullandığı ilaçları saatinde ve gerektiği tozda verilmesi hasta kişi veya kişilerin günlük rutinlerinin gözlenmesi; vaktinde kişisel ihtiyaçlarıyla ilgili gereksinimlerinde destek olabilme yeteneği olan bir hasta bakıcısı olmasıdır.

*Hasta bireylerde beslenme reçetesini uygulaması, sıvı tüketimi ile ilgili de takip bulunması, sağlıklı ve zamanında beslenme konusunda bilinçli, dikkatli bir referanslı hasta bakıcısı olması gerekir.

*Güvenilir olması hasta kişi veya kişilerle diyalog kurabilecek; hastanın  kişilik özelliklerine göre davranarak olumlu yapıda sakin, sabırlı, vicdanlı olması kimi yaşlı ebeveynler çok sinirli veya çok sakin olabiliyorlar. Kişisel özelliklerine göre uyum göstermesi çok önemli; bazen büyüklerimiz 2 yaşındaki çocuklar gibi kapris yapabilirler. Hasta bakıcısı duygusal bağ kurmalı; acil durumlarda ne yapılması gerektiğini bilmeli ve durumu yönetme becerisi olan bir bakıcı olmalıdır.

*Tecrübeli Hasta Bakıcısı düzenli, temiz ve hijyene önem veren , yaşlı ebeveynlerin günlük ev ortamında ev işleri , günlük toparlama , yemek yapımı gibi konularda destek olmalıdır. Hastanın kişisel temizlik konusunda; banyo, tırnak kesimi, saç ve cilt bakımı, diş fırçalama konusunda destek verebilmelidir.

*Hasta bakıcı elemanı; aile yaşantısının düzenli olması, işe devamsızlığıyla ilgili herhangi bir rahatsızlığının olmaması ve bu işi uzun zaman zarfında devam etmesi çok önemlidir.

İstanbul Anadolu Yakasında hasta bakıcısı arayan ailelere ;

Kadıköy  hasta bakıcısı , Fikirtepe  hasta bakıcısı, Söğütlüçeşme hasta  bakıcısı, Kızıltoprak hasta bakıcısı,Kalamış hasta bakıcısı, Fenerbahçe hasta bakıcısı, Bostancı hasta bakıcısı, Göztepe  hasta bakıcısı, Suadiye hasta bakıcısı,Acıbadem hasta bakıcısı, Altunizade hasta bakıcısı, Uzunçayır hasta bakıcısı,Beykoz hasta bakıcısı, Kavacık hasta bakıcısı, Acarkent hasta bakıcısı, Bağdat Caddesi hasta bakıcısı, Caddebostan hasta  bakıcısı, Ataşehir hasta bakıcısı, Küçükyalı hasta bakıcısı, Sancaktepe hasta bakıcısı, Çekmeköy hasta bakıcısı, Çengelköy hasta bakıcısı, semtlerimizde oturan tüm ihtiyaç sahiplerine  hizmet vermektedir.

Hasta bakıcısı kategori olarak;  yatılı hasta bakıcısı, gündüzlü hasta bakıcısı, part-time hasta bakıcısı, yatılı yaşlı  bakıcısı, gündüzlü yaşlı bakıcısı, part-time yaşlı bakıcısı, anneme yatılı yardımcı, babama yatılı yardımcı, yatılı yardımcı, gündüzlü yardımcı, part-time yardımcı, ev işlerine yardımcı, felçli hasta bakıcısı, yatalak hasta bakıcısı, Alzheimer hasta bakıcı, yatılı ms hasta bakıcısı, gündüzlü ms hasta bakıcısı, demans hasta bakıcısı, parkinson hasta bakıcısı, yatılı yoğun bakım hemşiresi, part-time hemşire hizmeti  gibi hizmetlerimiz de  mevcuttur.

Profesyonel hizmetlerimizle işinizi şansa bırakmayın; İstanbul Anadolu Yakasında hasta bakıcısı arıyorum  ihtiyacınız konusunda, uzman ekiplerimiz tarafından her zaman yardım ve destek için tecrübe, birikim, sorumluluk duygusuyla yanınızda olmaya devam etmektedir. Hasta  bakıcısı şirketi olarak, en zor süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz her konuda iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Yazımızı paylaşmak için;
etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?