Hemşire Hizmeti

Kurumsal bir profesyonel çizgide, güvenilir ve tecrübeli, Hemşire hizmeti  olarak gerektirdiğinde hastane ya da ev ortamında hasta bakıcı hemşire hizmeti vererek, bu uzun ve zorlu süreçte yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Gereksiniminize uygun olarak kaliteli ve hazır portföyümüzle; Yoğun Bakım Hemşiresi, Özel Bakım Hemşiresi, Hasta Bakımına Hemşire Arıyorum şeklinde, yardım isteyen işverenlerimize Hemşire Hizmeti vermekteyiz.

Hasta bakıcısı ajansı olarak; önce güven sonra hizmet anlayışında, şimdi bize ihtiyacı olan anne babalarınız; yaşlılarınız, hastalarınız, bakıma muhtaç yakınlarınız için evde bakım yapabilecek hasta bakımına hemşire arıyorum diyerek bize başvuran işverenlerimize destek vermekteyiz. Eğitimli hasta bakıcısı; hasta  hemşiresi, diplomalı hemşire, sertifikalı hasta bakıcısı, sertifikalı yaşlı bakıcısı, hasta bakıcısı hizmetlerindeki çalışanınızdan; sorumluluk duygusu, tedbirli olması, çabuk ve doğru karar verebilmesi, bedence sağlıklı, dayanaklı, şefkatli ve sevecen olmasını istemeniz en doğal hakkınız olduğuna inanıyoruz.

Hemşire Hizmeti

Hemşire hizmeti firması

Evde bakım yapan hasta bakımı hemşiresi; doktorun öngördüğü tedaviyi hastaya itina ile uygular ve düzenli olarak hastaya verilecek ilaçları takip eder. Bunun dışında evde hasta bakımı yaparken; enfeksiyon kapmaması için gerekli hijyende bakımını üstlenir, gerektiğinde serum takar, enjeksiyon yapar, sonda takar, ameliyatlı ise yaralarını temizler, bandajlarını kontrol eder, tansiyon ve vücut ısısını ölçer.

Acil durumlarda ilk yardım tedavisi yapabilir ve şeker ölçümü gibi hastane gerektirmeyen tedavileri evde bakım yaparak gerçekleştirir. Hastanın günlük yaşam aktivitelerinin karşılanması; beslenme (burun,boğaz ve mide), uyku, yatak pozisyonu ihtiyaçlarını hasta bakıcısı ya da hasta hemşiresi harfiyen yerine getirir. Hastanın kaliteli yaşam fonksiyonlarını gerçekleştirmesine yardımcı olur.

Hemşire hizmeti firması; olarak hastanızı emanet edeceğiniz ve evde bakımı hemşiresi, hasta bakıcısı ya da hemşirenin tüm güvenlik araştırılması yapılmış ve yeterlilik belgeleri kontrol edilmiş olacaktır. Hastanın genel durumu hakkında yazılı rapor tutarak,  doktorun izni olmadan asla hareket etmezler; yakınları ile gereken her durumda paylaşım içerisinde bulunur. Hastanıza en iyi şekilde bakılmasını istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

Hasta bakımı için hemşire şirketi olarak; tüm taleplerinizi empati yaparak  dinler, anlar ve değerlendirir. Hepimizin yaşlanabileceği ve hastalanacağı gerçeğinin ışığında; iş ahlakı ve vicdanımızı katarak, kendi aile bireylerimiz gibi düşünüp, hissederek; Hemşire hizmeti arıyorum, Hasta Bakımına Hemşire Arıyorum,Hastaya Hemşire Arıyorum – Evde Bakım Hizmeti, Hastaya hemşire hizmeti almak istiyorum, Hastama hemşire arıyorum diyen tüm ihtiyaç sahiplerini; hasta bakımına hemşire, hasta bakıcı hemşiresi ve hemşire hizmeti vermek için iletişime geçmenizi bekliyoruz.

error: © 2021 Berkay Danışmanlık İK Ltd.
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?